SteelSeries Prime rahat hissettirmiyor

AdemFerr

Centipat
Daha fazla  
Eskiden tamamen Logitech'in 100-150 liralık ofis farelerini mouse pad olmadan kullandım. Gayet akıcıydı (DPI ayarı zaten yok). Tahta çalışma masası üzerinde kullanıyordum. Ancak SteelSeries Prime aldım ve altındaki biraz fazla toz tutan silikonlardan mütevellit arada aniden takılıyor ve sinir bozuyor. Silikonların toz tutması normal bir şey mi bilmiyorum bu kadar. Mouse pad mi almalıyım yoksa ne yapmalıyım? Hiç rahat edemiyorum.

Ve de mousepad önerebilir misiniz? 100 150 liralık olur farketmez. Dünya haritası vs. falan sevdiğim için haritalı mousepad falan almayı düşünüyordum ancak bu konuda bilgim yok. Mousepadler arasında ne gibi farklar olabilir? Bilgim olmadığı için zamanında almadım. Bahsettiğim mousepad de buydu Appa Dünya 1 Oyuncu Mouse Pad 32X24 Cm Kaymaz Dikişli Fiyatları ve Özellikleri

Son düzenleme:
SteelSeries Prime fareyi daha verimli kullanmak ve takılmaları önlemek için düzenli temizlik yapıp ve bir mouse pad ile kullanabilirsin.

Mouse pad almalısın.

Hocam, Mouse'nin aynısı bende var ve çok rahat. Mouse pad almalısın. Bende inca ımp 021 large var.

Ve de mouse pad önerebilir misiniz? 100 150 liralık olur fark etmez. Dünya haritası vs. falan sevdiğim için haritalı mouse pad falan almayı düşünüyordum ancak bu konuda bilgim yok. Mousepadler arasında ne gibi farklar olabilir? Bilgim olmadığı için zamanında almadım. Bahsettiğim mouse pad de buydu Appa Dünya 1 Oyuncu Mouse Pad 32X24 Cm Kaymaz Dikişli Fiyatları ve Özellikleri

SteelSeries Prime fareyi daha verimli kullanmak ve takılmaları önlemek için düzenli temizlik yapıp ve bir mouse pad ile kullanabilirsin.
Silikonları çıkınca geri takılıyor mu? Tüm toz silikonların arasında

Ve de mouse pad önerebilir misiniz? 100 150 liralık olur fark etmez. Dünya haritası vs. falan sevdiğim için haritalı mouse pad falan almayı düşünüyordum ancak bu konuda bilgim yok. Mousepadler arasında ne gibi farklar olabilir? Bilgim olmadığı için zamanında almadım. Bahsettiğim mouse pad de buydu Appa Dünya 1 Oyuncu Mouse Pad 32X24 Cm Kaymaz Dikişli Fiyatları ve Özellikleri

Silikonları çıkartırsanız yenisini almak zorunda kalırsın ve pekte ucuz şeyler değiller öyle bir hataya düşmeyin. Mouse pad olarak kendim kaç sene önce aldığımı hatırlamadığım bir mouse pad kullanıyorum halı gibi mübarek bende önerilere açığım.

Hocam benimde mousepadler hakkına bilgim yok. Ben İnca IMP 021 LARGE modelini kullanıyorum ve memnunum. Biraz trendyolda araştırma yaptıktan sonra şunu buldum SOMIC Büyük Boy Xxl Mouse Pad Dünya Haritası Desenli 90x40cm Oyuncu Gamer Gaming Mouse Pad Yüksek Kalite Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Edit: Link çok garip çıkmış. İsterseniz virüstotal'de tarama yapabilirsiniz.

Hocam benimde mousepadler hakkına bilgim yok. Ben İnca IMP 021 LARGE modelini kullanıyorum ve memnunum. Biraz trendyolda araştırma yaptıktan sonra şunu buldum SOMIC Büyük Boy Xxl Mouse Pad Dünya Haritası Desenli 90x40cm Oyuncu Gamer Gaming Mouse Pad Yüksek Kalite Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Edit: Link çok garip çıkmış. İsterseniz virüstotal'de tarama yapabilirsiniz.
90x40'lık mousepad laptop 15.6 inç laptop için fazla mı gelir ?

Boyut olarak 90x40 modelleri tavsiye ederim. Linkinizdeki mause padin markasını dandik bulmaktayım. Mause padlar arasında büyük bir fark yok, kendinize uygun kumaşı tercih etmelisiniz. Tavsiye olarak bu modeli inceleyebilirsiniz.

Silikon dediğiniz yerlere skatez deniyor, 200 TL gibi fiyatları var. Eski skatezleri söküp kullanabilirsiniz fakat bence buna gerek yok, alkollü bir sıvı yardımıyla temizleyebilirsiniz.

90x40'lık mousepad laptop 15.6 inç laptop için fazla mı gelir ?
Masayı komple kaplamakta, dış ortam çalışmalarınızda hayli büyük gelir.

Mouse pad olarak kendim kaç sene önce aldığımı hatırlamadığım bir mouse pad kullanıyorum halı gibi mübarek bende önerilere açığım.

Veya

48x40 isterseniz başka ürünler var tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı