Gözlük takmak nasıl bir şey?

Tofiq

Centipat
Daha fazla  
Ben yakında gözlük takacağım. Nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum. Gündelik hayatı nasıl etkiliyor, insanı engelliyor mu?

İğrenç bir şey heveslenip aldım 0.25 gözlük sonra takmamaya başladım kemik aldıysanız kullaklarınız acıyor camı büyük ise öne ağırlık yapıyor ve burun, çene ağrıyor sürekli iz yapıyor ergenlik zamanında iseniz burun tarafı aşırı fazla yağlanıyor yani tek kelimeyle"eziyet"
Edit olarak: Ben zevkine takmıştım gerçekten gözü bozuk olanlar için ise anlatılamayacak kadar iğrenç bir şey.

Dar bir alana bir şey düştüğünde almaya çalışınca gözlüğümü hep çarpıyorum. Burnumda iz yapıyor. Yağmurda hele hiç takılmıyor. Yan yatmak bile sorun. Kirleniyor toz oluyor. Basketbol futbolda top gelmesin diye çıkartmak gerekiyor. Basketbol oynarken bir kez eğilmişti gözlüğüm. Ve daha çok dezavantajları var.

İğrenç bir şey heveslenip aldım 0.25 gözlük sonra takmamaya başladım kemik aldıysanız kullaklarınız acıyor camı büyük ise öne ağırlık yapıyor ve burun, çene ağrıyor sürekli iz yapıyor ergenlik zamanında iseniz burun tarafı aşırı fazla yağlanıyor yani tek kelimeyle"eziyet"
Edit olarak: Ben zevkine takmıştım gerçekten gözü bozuk olanlar için ise anlatılamayacak kadar iğrenç bir şey.
0.25 gereksiz olmuş yok denecek kadar az etkiler zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı