Gözüm nesneleri takip edemiyor

Alehices

Decapat
Daha fazla  
Sinek sivrisinek badminton raketi gibi şeyleri takip edemiyorum silgim yere düştüğünde nereye gittiğini göremiyorum çok küçükse. Araştırdım hiçbir kaynak bulamadım. Hastalığın adini bilen var mı? Gece körüyüm alakasi olabilir mi? Yanimda gerçekleşen bazı şeyleri çok geç algılıyorum. Her şeyden korkuyorum göz kapama refleksi ile. Doktora gitmeli miyim? Mesela boxa gitsem adamın yumruğunu doclayamam diye düşünüyorum.

öncelikle bana göre senin nörolojiye de gitmen gerekiyor gibi çünkü dediğin eyler sinirsel eğer bundan önce nesne takibi yapıp son 1 aydır bu sorun oluşuyorsa senin göz kasın var ama sinirler kullanmana izin vermiyordur bu biraz beyinle alakalı bence hiç vakit kaybetme gözünü kaybetme riskin bile olabilir belki de tümör vardır belkide çok hafif birşeydir damla ile geçer gider ama büyük sorun olma riski var biran önce git

Ben doktor değilim ama sanırım beyinle alakalı olabilir. Parkinson vs. siz göz doktoruna gidin o gerekeni yapar.

Kanka parkinson ne alaka :D

öncelikle bana göre senin nörolojiye de gitmen gerekiyor gibi çünkü dediğin eyler sinirsel eğer bundan önce nesne takibi yapıp son 1 aydır bu sorun oluşuyorsa senin göz kasın var ama sinirler kullanmana izin vermiyordur bu biraz beyinle alakalı bence hiç vakit kaybetme gözünü kaybetme riskin bile olabilir belki de tümör vardır belkide çok hafif birşeydir damla ile geçer gider ama büyük sorun olma riski var biran önce git
Yok doğuştan itibaren

(up)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı