Gözümde Çıkan Sorun

RockCharT

Hectopat
Geçmiş olsun kardeşim.

BerxY

Decapat
Makaleler
1
Geçmiş olsun hocam. Kısa sürede iyileşmesini dilerim.
Bu gözün önündeki solucan tarzı şeyleri merak edenler için açıklayıcı bir video. Umarım gereksiz mesaj kategorisine girmez.

KS
Jira

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
Teşekkür ederim arkadaşlar. 1 ay sonra tekrar doktora gideceğim, 2. kontrol için.

İlk zamanlar kadar dikkatimi çekmiyor artık, alışma sürecine girdim.

J3ss3 Pinkman

Decapat
Aynı problem bende de var. Cidden tedavisi yok mu? Veya ciddiye alınabilecek bir şey mi? Yatağa yatıp yukarıya doğru baktığımda siyah nesneler görüyorum. Onlara baktıkça uzağa gidiyorlar. Normal hayatımda görmüyorum, görsem de fark etmiyorum herhalde. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada size de geçmiş olsun.

KS
Jira

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
Aynı problem bende de var. Cidden tedavisi yok mu? Veya ciddiye alınabilecek bir şey mi? Yatağa yatıp yukarıya doğru baktığımda siyah nesneler görüyorum. Onlara baktıkça uzağa gidiyorlar. Normal hayatımda görmüyorum, görsem de fark etmiyorum herhalde. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada size de geçmiş olsun.
Konuda dedigim gibi doktor isik cakmasi olmuyorsa sorun yok dedi. Sansliysan duzelebilir, duzelmezse alisacaksin. Yine de gidip gözlerini makinede kontrol ettir, için rahat olsun.

Yeni konular

Yukarı