Gözümde Çıkan Sorun

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 4B
Aynı problem bende de var. Cidden tedavisi yok mu? Veya ciddiye alınabilecek bir şey mi? Yatağa yatıp yukarıya doğru baktığımda siyah nesneler görüyorum. Onlara baktıkça uzağa gidiyorlar. Normal hayatımda görmüyorum, görsem de fark etmiyorum herhalde. Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim. Bu arada size de geçmiş olsun.
Karanlıkta siyaha odaklanınca nesnelerin uzağa gitmesi normal diye biliyorum hocam. Arkadaştaki sorun daha farklı.

Yok hocam yanlış anlattım sanırım. Işık açıkken yukarıya baktığımda siyah bir şey gözümün önünde beliriyor. Ona baktıkça daha uzağa gidiyor.
Ha. Yatağa yattım diyince bir an karanlık düşündüm kusura bakmayın. Arkadaşta işte tam olarak bundan muzdarip sanırım. İçiniz rahat etsin istiyorsanızı geçtim mutlaka doktora gidin. Göz sağlığı sağlık konusunda ilk sırada gelir.

Geçmiş olsun. Alışacaksın nedir ya? Bunu doktor yapan okulu bulup ibretlik aldırtacaksın. Alzheimer mi bu? Daha deneyimli doktora gidin bence. Bunun gibi mahalle arasında okumuş 'sözde' doktorlara pek inanmamak lazım. Tedavisi vardır bence, çokta uç bucak birşey değil gibi dediğinize göre.

Konuda dedigim gibi doktor isik cakmasi olmuyorsa sorun yok dedi. Sansliysan duzelebilir, duzelmezse alisacaksin. Yine de gidip gözlerini makinede kontrol ettir, için rahat olsun.
Biraz takıntılı olduğum için doktora gitmeden içim rahat etmez. En yakın zamanda randevu almaya çalışacağım. Bilgilendirme için de teşekkür ederim.

Gözümden çok çektim, 10 doktora gittim 5 aydır hala da çekiyorum. Hergün göz kapağım şiş kalkıyorum hayırlısı bakalım göz çok değerli bir organ öyle deri kemik gibi printerla yeniden yapılabilecek gibi değil korkuyor insan.

Gözümden çok çektim, 10 doktora gittim 5 aydır hala da çekiyorum. Hergün göz kapağım şiş kalkıyorum hayırlısı bakalım göz çok değerli bir organ öyle deri kemik gibi printerla yeniden yapılabilecek gibi değil korkuyor insan.
Aman hocam, çok dikkat edin. Geçmiş olsun. Gözsüz hayatın bir anlamı kalmıyor, haklısınız.

Geçmiş olsun. Alışacaksın nedir ya? Bunu doktor yapan okulu bulup ibretlik aldırtacaksın. Alzheimer mi bu? Daha deneyimli doktora gidin bence. Bunun gibi mahalle arasında okumuş 'sözde' doktorlara pek inanmamak lazım. Tedavisi vardır bence, çokta uç bucak birşey değil gibi dediğinize göre.
Kesinlikle katılıyorum. Birkaç farklı doktora gitmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı