Gözümde uçuşan sinekler ve nesne görme sorunu

Merhabalar, benim gözüm de bir sorun var. Bir nesneye örneğin kaleme uzun süre bakarsam eğer kafamı başka yöne çevirdiğim zaman da o kalemin belirtisi gözümde kalıyor onu bir süre daha görmeye devam ediyorum. Mesela bir lambaya baksam gözümü kapadığımda o lambayı görmeye devam ediyorum. Lambaya baktıktan sonra boş bir duvara kafamı çevirdiğimde o lambanın gölgesi gibi karanlığını görmeye devam ediyorum. Bir nesneye odaklandığımda gözümün yanlarında siyahlıklar oluşuyor ve gözüm kararmaya başlıyor nesneyi rahat göremez oluyorum. Bunun sebebini merak ediyorum ciddi bir sorun mu yoksa herkesin yaşadığı bir şey mi acaba?
Göz muayenesi oldum ama hiçbir şey görünmediğini söyledi doktor bey. Odaklandığım zaman bir yere dikkatle baktığım zaman gözlerimin yanları siyahlaşıyor ve zamanla görme azalıyor sonrasında gözümü kırpıp başka yöne çevirince düzeliyor. Odaklandığım zaman oluyor.
Gözümün önünde de sürekli bir şeyler uçuşuyor sinekler uçuşuyor gibi beyaz bir yere baktığımda özellikle.
Bunu yaşayan ya da benzerini yaşayan var mı? Yaşamış olan bir akrabası var mı? Teşekkürler.
Aynı sorun ben de var sizde hala devam ediyor mu sorun şu an hala aynı mı

Yeni konular

Geri
Yukarı