Çözüldü GOG Galaxy'de Steam "Offline" Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, GOG Galaxy hesabımla Steam hesabımı son 1-2 aydır bağlayamıyorum. Ekte paylaştığım görüntüdeki gibi "Offline" hatası veriyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bugün benim de yeni oyunların GOG'a eklenmediği dikkatimi çekince fark ettim. Yabancı kaynakları biraz tarayınca şöyle bir geçici çözüme ulaştım:

Bunları yapmadan önce gog ayarlarından steamin bağlantısını tamamen kesip, sonra bu işlemleri uygulayın ve gog galaxy'i yeniden başlatıp sonrasında tekrar giriş yapın.

Geçici çözüm dememin sebebi, ilk girişte steami sync ediyor fakat GOG'u kapatınca bağlantı gidiyor. Tekrar bağlamak için yine steami disconnect edip tekrar login olmak gerekiyor.
Ya ara sıra bu şekilde steami sync edip devam edeceğim (sorun fixlenmezse) ya da Playnite gibi alternatifleri değerlendireceğim.
Yanlış eşleştirmede ilk gözüme çarpan Hitman GOTY oldu. Oyun ve DLC'leri Hitman Codename 47 olarak gözüküyor Codename 47 kütüphanemde mevcut olmamasına rağmen.
Steam'deki yüklü olmayan oyunların gözükmemesine de Steam gizlilik ayarlarının sebep olduğunu söylemişler.
Dediğiniz gibi eklentilerle iyileştirilebiliyor. İlgi isteyen bir uygulama, biraz kurcalamak gerekiyor eklentileri

Ben denedim çalışıyor.

Keşke burada yüklü olanları göster gibi bir seçenek olsa.

Ve bazı oyunlarda resim bulmuyor. Veya kötü fotoğraflar buluyor. Bunun için neler yapabiliriz bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1808525

Keşke burada yüklü olanları göster gibi bir seçenek olsa.

Ve bazı oyunlarda resim bulmuyor. Veya kötü fotoğraflar buluyor. Bunun için neler yapabiliriz bilginiz var mı?
Yüklü olanları filtre butonundan filtreleyebiliyorsunuz.

Metadata içinse farklı eklentiler denenebilir. Varsayılan olarak IGDB'den çekiyor sanırım, işaretli bölümden diğer eklentileri kurcalayabilirsiniz. Kaynak değiştirince kötü görseller değişir diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• 6JkqcKsBlq.png
    354,1 KB · Görüntüleme: 104
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…