Gold Nova Çöplüğü

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Arkadaş yemin ediyorum bu rankın ismini "Kerbela" diye değiştirmeleri için talep atacağım artık az kaldı:) Tam bir çıkmaz ve bataklık ya resmen:) Yoldaşı da aynı Rekabetçisi de aynı:) Bir maç attık yenildik direkt Nova 4'ten Nova 3'e düşürdü. Peki dedik. Üzerine 4 maç arka arkaya kazandık bana mısın demedi ya. Çıkartmıyor geri. Saplandık kaldık. Yemin ediyorum Silver falan geç, gerçek bataklı Gold Nova:)

Size tavsiyem Silver'sanız orada kalın hiç çıkmayın, Master Guardian'sanız sakın düşmeyin. Arası Kerbela tamamen🤣

Temsili falan değil🤣:

maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
Faceit Free denedin mi?
Yok hiç girmedim FaceIt sunucularına. Aslında ben keyfine oynuyorum. Çok öyle hırs yapmam ama bu Nova belası delirtti beni biraz:)
Ben Silver 1'de kaldım. :D
Hiç çıkma kal orda:) Ben Nova 1'ken düşmeyi de denedim düşemedim ya deli olacağım:)
İşte bu yüzden R6 candır. Puan sistemine göre rank atlatıp düşürüyor 🙂
Hiç oynayan yok ki etrafımda:) Bir de operatör açana kadar bıkıyorsun diyorlar ondan da.
Hiç oynamayın bu kanseri sittin sene çıkamazsın o beladan.
CS:GO ile derdim yok aslında. Benim derdim Nova ile:)

@CillianMurphy Nasıl bir sistemi var? Ona göre geçebilirim. Bıktım artık. Silver'a düştüm çıkamıyorum. Üst üste 4-5 maç kazandım halen çıkarmadı.

Yok be hocam. Artık indirim yaptılar operatör fiyatlarında. Oyunu öğrenirken açıyorsun operatörleri işte.
Bakarım olmazsa ona tekrar. Ne güzel Jabba varken izleyerek öğreniyorduk o da bıraktı gitti:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı