Gold Nova Çöplüğü

@CillianMurphy Gayet iyiymiş Faceit. Teşekkürler tekrardan. İlk önce takımla bir görev dağılımı problemi yaşadık ama sonradan hallettik. :D Gerçekten Valve sunucularındaki gibi kafama göre gideyim rush atayım falan yokmuş. Herkesin yeri belli. Artık hep Faceit oynayacağım.

İsterseniz 10000 maç arka arkaya kazanın. Kendinizden düşük veya aynı rütbede adamlarla oynarsanız 1 arpa boyu yol alamazsınız. Ben bunu öğrendim.

Ne zaman rank atlasam, bizim takımda en düşük rank keleş idi. Dün de aynı şekilde, Karşı takım hepsi Nova-4. Bizde 1 keleş, 1 Nova-3 var. Bende Silver Elite Master'ım ama yaklaşık 1 yıldır Silver Elite Master'ım :D 1 haftada 5 tane rekabetçi maçım silindi takımımda hile olduğu için :/

Neyse. Yüksekler girdik, maç 15-15 bitti. Beni Nova 1 yaptı. Berabere kalmaya rank atlattı. Ama karşı takım benden 5 gömlek büyüktü. Çok kötü bir K/D'de yoktu. EDO bakımından da fena değildim, 2.'ye çok yakın 3. oldum. Ama attı :D

Kardeşimin hesabında da oynadım. Hep Nova-3 ve Keleşlerle giriyorum. Böylesi hem daha iyi. Çünkü Silver-3 eleman ile Nova-3 yada Keleş bir adamın tecrübesi bir değil. Ben ne adamlar gördüm Silver Master olup crossu yerde gezenleri...

Dediğim şudur ki, yüksek rütbelerle oynayın. Yeter.

@Furkan17TR Orada şöyle bir sıkıntı ortaya çıkıyor: Keleş olan adam bir arpa yolu yol alamıyor.🙂
Yüksek rütbelilerle girdiklerimiz zaten %90 birbirini tanıyan, makarasına oynayan arkadaşlar. 1-2 kişi eksik olunca tamamlamak için alıyorlar.

Ayrıca bu benim sorunum değil. Bir ben Silverim diye karşı takıma full Silver gelecek diye bir şey yok. Karşı takıma da Nova-MG gelecek ama 1 tane de benim gibi Silver gelecek.

Yani işler benim için iyi, onlar için ise normal ranklarına karşı oynuyorlar.

MM tecrübesi iyi değil fakat oyun gerçekten iyi bir oyuncuyu silver/nova'da tutucak kadar kötü değil. ''Abi hep takımdan kaybediyorum'' diye gezen oyuncular genelde kendi eksiklerini görmezden geliyor.

MM'den bıktıysanız Faceit/ESEA girin gerçekler ile yüzleşin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı