Gold Nova Çöplüğü

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Arkadaş yemin ediyorum bu rankın ismini "Kerbela" diye değiştirmeleri için talep atacağım artık az kaldı Tam bir çıkmaz ve bataklık ya resmen Yoldaşı da aynı Rekabetçisi de aynı Bir maç attık yenildik direkt Nova 4'ten Nova 3'e düşürdü. Peki dedik. Üzerine 4 maç arka arkaya kazandık bana mısın demedi ya. Çıkartmıyor geri. Saplandık kaldık. Yemin ediyorum Silver falan geç, gerçek bataklı Gold Nova

Size tavsiyem Silver'sanız orada kalın hiç çıkmayın, Master Guardian'sanız sakın düşmeyin. Arası Kerbela tamamen

Temsili falan değil:

Son düzenleme:
Faceit Free denedin mi?
Yok hiç girmedim FaceIt sunucularına. Aslında ben keyfine oynuyorum. Çok öyle hırs yapmam ama bu Nova belası delirtti beni biraz
Ben Silver 1'de kaldım.
Hiç çıkma kal orda Ben Nova 1'ken düşmeyi de denedim düşemedim ya deli olacağım
İşte bu yüzden R6 candır. Puan sistemine göre rank atlatıp düşürüyor
Hiç oynayan yok ki etrafımda Bir de operatör açana kadar bıkıyorsun diyorlar ondan da.
Hiç oynamayın bu kanseri sittin sene çıkamazsın o beladan.
CS:GO ile derdim yok aslında. Benim derdim Nova ile

@CillianMurphy Nasıl bir sistemi var? Ona göre geçebilirim. Bıktım artık. Silver'a düştüm çıkamıyorum. Üst üste 4-5 maç kazandım halen çıkarmadı.

Yok be hocam. Artık indirim yaptılar operatör fiyatlarında. Oyunu öğrenirken açıyorsun operatörleri işte.
Bakarım olmazsa ona tekrar. Ne güzel Jabba varken izleyerek öğreniyorduk o da bıraktı gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…