Gold olmadan Online oynayabiliyorum

1) Free Membership

Bu üyelik tipi standarttır ve Gold üyeliğiniz olmadığı zaman üyeliğiniz Free olarak gözükür. Party chat, video chat, online oyun oynama, Facebook ve Twitter gibi çoğu servisi kullanamazsınız. Free Membership’de çoğu iletişim servisi kısıtlansa da Private Chat yapabilirsiniz."

ilk önce sen kendi yazdığını oku. xbox live gold üyeliğin olmadan online oyun oynayamazsın ama geçen hafa garip bi durum vardı ve gold üyeliğim olmadan online oyun oynayabiliyordum.

Bak arkadaşım xbox live üyeliğiyle sadece oyunları single player olarak oynaya bilirsin fakat ayda 18 tl vererek gold üyelik alırsın böylece internete girebilir, arkadaşlarınla sohbet edebilir ve multiplayer oynaya bilirsin. Yoksa bukadar insan niye ayda 18 tl versin. Ama microsoft haziran ayında bunu kaldıracağını sadece 2 adet oyun almak için gold üyelik alıcağını belirtti.

Son düzenleme:
Vallaha ilginç bir şey. Bende Gold'suz oynuyorum. Az önce AC4 multi açtım. Acaba güvenlik açığımı var ? Ayrıca yanlış okumam yüzünden özür dilerim.

Açık olsa hesap kapatılmaz. O açık herkes de olur. Amerika'da babasının Live hesabına şifre girmeden giren çocuğa niye ceza vermediler ?

Beni ekleyin beyler beraber oynayalım. ( Cminor Tr)

Gold üyeliğim var ama free oyunları nereden bulacağım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
''Party chat, video chat, online oyun oynama, Facebook ve Twitter gibi çoğu servisi kullanamazsınız.''.Kardeş kullanamazsınız diyor

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı