Gold serviste iPhone'a 2. El anakart takılmış

patlicanlidolma

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iphone 5c telefonum var. Bir kaç ay önce telefonum şarj olmasında ve ekranında donma olduğu için gold servisine bıraktım cihazı tam 1 ay sonra aldım ve cihazımdaki problemlerin düzeltildiğini söylediler ve şuan telefonumun garantisi bitmiş. Telefonumda tekrar donma sorunları başladı ve bende telefonumu apple mağazasına götürdüm oradaki kişi "iphone de asla ana kart değişimin yapılmadığını gerekirse cihazın değiştirilmesi gerektiğini ve benim telefonumun ana kartının değiştirildiğini Apple 'ın bu ürünü ücretli veya ücretsiz servise alamayacağını " söyledi. Benim ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

not-1:konuyu buraya açmayı uygun gördüm eğer yanlışsa doğru konuya taşırsanız sevinirim.
not-2 : benim cihazım iade edilip değiştirildi gözüküyormuş içindeki ana kartın garantisi bitmiş.

Gold'a gidip sorunundan bahset, olmadı mahkemede uğraşabilirsin. Tamamen haklısın fakat kimseyle kavga ederek haksız duruma düşme :)

Ürünü nerden alırsan al cihazın markası Apple ve servisi bakma zorunda. Keşke Technopat Sosyalde servise vermeden önce sorsaydınız.

Ürünü nerden alırsan al cihazın markası Apple ve servisi bakma zorunda. Keşke Technopat Sosyalde servise vermeden önce sorsaydınız.
Başıma böyle bir şey geliceği hiç aklıma gelmedi keşke yazsaymışım.

Gold'a gidip sorunundan bahset, olmadı mahkemede uğraşabilirsin. Tamamen haklısın fakat kimseyle kavga ederek haksız duruma düşme :)
Bende öyle düşünüyorum bu rezilliği halletmeden bırakıcaklarını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda bir defa ilk dizüstü bilgisayarımı servise götürdüm ve parasını geri iade etmişlerdi. Teknosanın böyle birşey yapması şaşırtıcıydı.

Çok şanslısınız. Zamanında Samsung kullanıcısıydım. S4 ilk çıktığında 1700 TL'ye almıştım. Batarya sorunu çıktı. Bir bataryayı değiştiremediler ve 1 ay sonra yeni telefon verdiler :D Şimdi iPhone kullanıcısıyım servislik tek bir işim oldu 6 Plus Ekran kırıldı. Onu da zaten adamlar 1200 TL karşılığında sıfır ürün ile değiştirdi :)

Bende kliksa da yaşadım. Bundan önce siparişten 2 gün sonra telefon geldi. Hat çekmediği için iade ettim ertesi günde param yattı çok memnun kalmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı