iPhone 5c Halen Alınır mı ?

Ekran Alıntısı.PNG
4 değil 4S'den bahsediyoruz. iOS 9.3.5 sürümüne sahip.
Pardon ben 4 diye görmüşüm.

İphone 5C artık alınmaz.
800 TL için sıfır olarak Zenfone 2 bakabilirsiniz ama ben (Zenfone 2 kullanıcısı olarak) önermiyorum çünkü eskidi.
Tavsiyem bütçenizi artrırıp Xiaomi Mi5, Mi5S veya Huawei P9 Lite almanız.

Ayrıca Android eskiden kötüydü, şu anda çok iyi.

Ben tavsiye etmem. Her şeyi olsa bile plastik iPhone?

800 liran varsa bir android alman daha hayırlı olur. Ayrıca atıyorum, sen iOS 10 kullanıyorsun ama uygulama iOS 11 ve üstü için. Sen uygulamayı indir deyince, eski sürüm indireyim mi diye soruyor zaten. Tabii bu her uygulama için geçerli değil örn: WhatsApp

Ayrıca son sürüm iOS yüklenmez her telefona.
Mesela
iPhone 4s için son iOS versiyonu 7'dir.
iP 5 için iOS 8'dir.
5s için iOS 9'dur.
5C için de iOS 8 ve 9 kullanılabilir gibi geliyor bana. iOS 10 ve yukarısını zaten kurulmamalı.
Aga herşeyi iyi demişsinde iphone 4s için son sürüm ios 9.3.5. iPhone 5 için ios 10.3.3. iPhone 5c içinde aynı. iPhone 5s için ios 11.

Alınmaz. Şarjı çok sıkıntılı, ayrıca iOS 11 gelmeyecek. Whatsapp iPhone 4S'i desteklemiyor artık, bi seneye 5C'den whatsapp'a giremezsin. Bulabilirsen 5S bulmaya bak, biraz aşar ama SE bulmaya falan bak. 5C çıktığında da çöptü, eskidi yine çöp.
Whatsapp 4S'i desteklemiyor mu? Arkadaşımla görüntülü bile konuşuyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı