Goldmaster RC448 dönme açısı sorunu

Bugs Bunny

Hectopat
Goldmaster RC448 direksiyon seti var elimde. ETS veya başka bir oyun olsun dönerken normalden az biraz dondursem sanki A ya veya D'ye basmisim gibi oluyor. 270 derece ama 180 derecelik bir direksiyon kadar bile dönmüyor. Oyunda mode tuşu oluyormuş var ama üstünde normal tuş görevi görüyor mesela korna yaptım ben sıkıntısı yok direksiyonun. Mode olayını bir şekilde aktif etmem gerekiyor bir uygulama gibi bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Bugs Bunny
Bilmiyorum 270 derecelerde mecbur öyle oluyor bendede aynı direksiyon var bendede fren ve gaz çalışmıyor nedenini biliyonmu?
Bilmiyom ama bende gaz tam basmıyor temassızlik vardir büyük ihtimalle bide şey keşfettim bende ses tuşunu azaltıp çoğaltma gibi bişi var direksiyonda o meğerse ses açıp kapama değilmiş direksiyon dönme açısı ayarliyomussun şimdi 270 derece dönüyor.

Bilmiyom ama bende gaz tam basmıyor temassızlik vardir büyük ihtimalle bide şey keşfettim bende ses tuşunu azaltıp çoğaltma gibi bişi var direksiyonda o meğerse ses açıp kapama değilmiş direksiyon dönme açısı ayarliyomussun şimdi 270 derece dönüyor.
Sağ Alttaki Tuşumu Diyorsun Döndürülebilen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı