GoMax Laptop Bataryası kullanılır mı?

Mr James Watson

Kilopat
Yer
Aberdeen, WA
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Herkese merhaba,
GoMax laptop bataryası aldım, ama internette uzak durulması gereken ürün olduğuyla ilgili yazılar görmeye başladım. Sizce laptopuma takayım mı yoksa başka bir batarya mı alayım?

Ben olsam takmazdım. Laptopum pahalı ise hiç takmazdım.
400 lira gitti çöpe desene. MacBook Pro Mid-2012 cihazım, orijinal pili %66 kapasitede.

Screen Shot 2022-08-23 at 10.45.34 PM.png

400 lira gitti çöpe desene. MacBook Pro Mid-2012 cihazım, orijinal pili %66 kapasitede.
Orijinal pil bulun derdim ama o cihaza bulunur mu bilmiyorum. Biraz araştırmak lazım. Kaliteli bir markanın pilini takmak gerekir. Düşük kalite pilleri takmak riskli, kaldı ki onun kapasitesi de birkaç ay içinde düşecektir zaten.

Orijinal pil bulun derdim ama o cihaza bulunur mu bilmiyorum. Biraz araştırmak lazım. Kaliteli bir markanın pilini takmak gerekir. Düşük kalite pilleri takmak riskli, kaldı ki onun kapasitesi de birkaç ay içinde düşecektir zaten.
Kaliteli hangi markalar var bildiğiniz? Notespare falan gördüm internette geçen gün ama bilmiyorum.

Kaliteli hangi markalar var bildiğiniz? Notespare falan gördüm internette geçen gün ama bilmiyorum.
En iyisi Apple ile iletişime geçmeniz olur. Orijinal olduğunu iddia eden bir yer var o da 1500 TL'ye satıyor. İnternette biraz baktım ama kaliteli olduğuna emin olabileceğim bir marka pek yok. Olmadı elinizdeki ile idare edin. Yapacak pek bir şey yok açıkçası.

En iyisi Apple ile iletişime geçmeniz olur. Orijinal olduğunu iddia eden bir yer var o da 1500 TL'ye satıyor. İnternette biraz baktım ama kaliteli olduğuna emin olabileceğim bir marka pek yok. Olmadı elinizdeki ile idare edin. Yapacak pek bir şey yok açıkçası.
Apple 4bin liraya satıyor orijinal bataryayı, bilgisayarı zamanında 4bin liraya aldım.

Apple 4bin liraya satıyor orijinal bataryayı, bilgisayarı zamanında 4bin liraya aldım.
Burası orijinal olduğunu iddia ediyor. Bir bakın isterseniz. Olmadı elinizdekini deneyin. Diğer alacağınız yan sanayi bataryaların ondan çok daha iyi olacağını sanmıyorum.

Elimdekini deneyeceğim, markanın powerbankleriyle ilgili pozitif yorumlar da var, belki elimdeki batarya iyidir, olmadı orijinali geri takarım. Teşekkürler yardım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı