Gonore (Bel Soğukluğu) olma ihtimalim var mı?

Grafen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16 LAPTOP
AMD Ryzen 5 5600H
HP 88EE Anakart
Samsung 2x4 8 GB 3200 MHz
NVIDIA GeForce RTX 3060 80W
512 GB M.2 SSD
144 HZ 1 MS 16.1" IPS Ekran
Meslek
Öğrenci
Öncelikle iyi günler. Ben 14 yaşındayım ve hiç cinsel ilişkiye girmedim, cinsel oyuncak kullanmadım. Bugün idrara çıktığımda yanma hissettim ve hardal rengi bir sıvı gördüm. İnternette araştırdığımda Gonore (Bel Soğukluğu) belirtileri ile aynı olduğunu gördüm.

Sizce bende bu hastalıktan olabilir mi? Eğer olduysam aileme nasıl açıklayabilirim? En önemlisi, sizce bu hastalık çok başımı ağıttır mı?

Su içmeye ne dersin?

Bir sürü cinsel hastalık varken Google amcanın sana sunduğu ilkini kendine teşhis olarak koymuşsun, helal olsun.
İdrarda yanma oluşabilecek en normal sorun. Nefes alsan idrarda yanma olabilir, o kadar yaygın. Muhtemelen bir şey değildir, arada yapabilir öyle. Normal zamanda olsa üroloji randevusu al derdim ama korona dönemini düşünerek çok dert ediyorsan randevu al diyorum.
Hiçbir şey yapmayacaksan aile hekimine gidip onun da görüşünü alabilirsin.

İlk olarak bir sağlık ocağı veya bir çocuk doktoruna randevu alabilirsin.
İdrar testi ve yaparlarsa bir kan testi yaptırabilirsin.
Söylediğin semptomlar yeterli değil bir şey belirlemek için. Farklı bir ağrı veya dayanılmaz ağrı olmuyorsa endişe etmeyin şimdlik. Yukarıda denildiği gibi suyu az içiyorsan, bir sebze veya meyveyi aşırı tüketiyorsan bu da etkileyebilir.
Sarımsak, soğan, maydanoz, limonlu, sirkeli salata filan bolca tüketin fayda göreceksiniz düşündüğüm şey ise veya basit bir şey ise.

Yeni konular

Geri
Yukarı