Korona olma ihtimalim var mı?

Awlesca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu sabah başlayan çekilmez bir baş ağrısıyla uyandım. İlaç falan içmedim 4-5 saat geçti başımın ağrısı indir bacaklarım ve kollarım acımaya başladı. Oyun oynarken fareye basamıyorum. Klavyeye basarken parmaklarım acıyor. Ara sıra boğazım gıdıklanıyor. Daha önce korona olmuştum ama onu hafif geçirdim. Bu korona mıdır sizce? 1 doz aşım var bu arada BioNTech'den nisanda yaptırmıştım ve ilk koronamı 3 Ocak'ta oldum.

Biz bilemeyiz ve korona eklem ağrısı var.

Vallahi hocam Allah bilir yani buradan kimse kesin bir tahmin yürütemez. Eninde sonunda test olmaya gideceksiniz zaten. Tedbirli bir şekilde test olmaya gidin.

Korona olma ihtimalimiz her zaman var durumun cidden kötüyse gidip test yaptırmalısın başka türlü söylemek imkansız ben bile bir hafta önce üşüttüm diye gittim korona çıktım.

Merhaba. Bu sabah başlayan çekilmez bir baş ağrısıyla uyandım. İlaç falan içmedim 4-5 saat geçti başımın ağrısı indir bacaklarım ve kollarım acımaya başladı. Oyun oynarken fareye basamıyorum. Klavyeye basarken parmaklarım acıyor. Ara sıra boğazım gıdıklanıyor. Daha önce korona olmuştum ama onu hafif geçirdim. Bu korona mıdır sizce? 1 doz aşım var bu arada BioNTech'den nisanda yaptırmıştım ve ilk koronamı 3 Ocak'ta oldum.

Öldün mü? İyimisin?

Geri
Yukarı