Goodram marka SSD tercih edilir mi?

ata3434

Centipat
Goodram 512 GB SSD tercih edilmeli mi?

Dosya Ekleri

• 1445AE88-488F-4C64-9CD8-50CDFAB780AA.jpeg
    1445AE88-488F-4C64-9CD8-50CDFAB780AA.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 199
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa duyuyorum. Fiyat olarak da pek ucuz gelmedi çünkü kingston, crucial, toshiba gibi markalar bundan bir tık daha pahalı.

Düzenleme: eğer alacaksanız 359'a buldum.

Bilmiyorum. Ancak o fiyata Crucial SSD alabilirsin. Micron üretimidir Crucial. Micron da dünyanın en büyük yonga üreticilerinden iyidir yani. BX500 modelini kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapasite 512 GB.
Fiyat: 388 TL.
Marka: Goodram...

480 GB Crucial BX500 alırım, ne aldığımı bilirim:

Kapasite 480 GB.
Fiyat: 359 TL.
Marka: Crucial! (by Micron!)

Goodram'in destek sayfası ve Firmware güncellemesi varmış ama ben arkasında Micron olan Crucial diyorum o fiyata.

Goodram Polonya merkezli bir firma, Avrupa'nın tek DRAM ve Flash bellek üreticisi olarak öne çıkıyor, 2013 yılından beri SSD üretiyorlar, şuan ki modelleri gayet iyi tercih edilebilir. Daha önce Sandisk SSD Plus ve WD Green modellerinde yaşadım yavaşlık problemleri ve Crucial BX 500 modelindeki ısınma sorunları yüzünden Goodram CL100 Gen.2 modelini tercih ettim, giriş seviyesi modeller arasında fiyat olarak da iyi bir konumda, bence alternatif olarak tercih edilebilecek bir firma, bir kaç sene içinde daha da popüler olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı