Google Arama Motorunda Sahte Siteler Çıkıyor

522223

Decapat
Arkadaşlar merhaba son birkaç saattir Google'da bir şey arattığımda değişik adresler çıkıyor ve çoğu siteye onlar yüzünden erişim sağlayamıyorum. Devam etmek için önce robot olmadığını doğrula ve çıkan bildirime izin ver uyarısını veriyorlar. Bu neden oluyor ve nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler.

1673186767405.png

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-01-08 saat 16.56.05.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-01-08 saat 16.56.05.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleyen: Moderatör:
Adware maruz kalmışsınız gibi gözüküyor. AdwCleaner kullandınız mı?

uBlock Origin ve varsa virüs programınızın eklentisini kullanın. Virüs olduğunu düşünüyorsanız forumda tonlarca bunların çözümü ile alakalı konu açıldı bakabilirsiniz.

Tarayıcı değiştirmeyi dene. Belki yanlışlıkla kurduğun bir şey tarayıcıya dadanmış olabilir. Opera kullanırsan içerisinde kendi geliştirdiği reklam engeleme özelliği mevcut

Arkadaşlar merhaba son birkaç saattir Google'da bir şey arattığımda değişik adresler çıkıyor ve çoğu siteye onlar yüzünden erişim sağlayamıyorum. Devam etmek için önce robot olmadığını doğrula ve çıkan bildirime izin ver uyarısını veriyorlar. Bu neden oluyor ve nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1626952

Buyurun bunu kurunuz muhtemelen sorununuz çözülecektir. Google cooike temizleyiniz ek olarak. AdBlock — en iyi reklam engelleyici

Eki Görüntüle 1626952

Tarayici gec misinizi silin cerezler dahil. Eklentileri kontrol edin. Ondan sonra AdGuard kullanip guvenli aramayi acabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı