Google arama motorunda çıkan gereksiz siteler nasıl önlenir?

mustaq120

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD A9 3 GHz apu
12 GB ram
1 TB HDD + 256 GB SSD
Bu aralar 1-2 aydır ya da daha fazladır Google da bir arama yapınca ilk 5-10 sonuç doğru çıkıyor ancak sonrası hep saçma sapan domainli tik logolu siteler kaplıyor Bing de kullanıyorum onda bu siteler çok çıkmıyor. En son Google haber keşfetime çıktı işte o bardağı taşıran son nokta buydu. Bir eklenti ya da bir ayar var mı bildiğiniz?

Hocam uBlock Origin kullanıyorum. Aralarındaki fark nedir ya da UBlock'ta bir liste ile engellenebilir mi?

AdGuard eklentisi kullanın.

Hocam adguard var ama yine de çıkıyor.
1682884960257.png

Bu aralar 1-2 aydır ya da daha fazladır Google da bir arama yapınca ilk 5-10 sonuç doğru çıkıyor ancak sonrası hep saçma sapan domainli tik logolu siteler kaplıyor Bing de kullanıyorum onda bu siteler çok çıkmıyor. En son Google haber keşfetime çıktı işte o bardağı taşıran son nokta buydu. Bir eklenti ya da bir ayar var mı bildiğiniz?

Google son zamanlarda sahte sitelerden başka bir şeyi çıkarmaz oldu, bing arama motoruna geçtim kafam rahat. Kaspersky Plus kullanıyorum ayrıca, çerezlerden virüs bulaştıran siteler veya komple zararlı hiçbir siteye sokmuyor. Reklam engelleyici ve izleme, takip engelleyicisi de var zaten kafam rahat. Tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı