Google aramalarda farklı siteler çıkıyor

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Herhangi bir kelimeyi ararken farklı ve bilmediğim siteler çıkıyor. Bunun çözümü nedir? Resim ekliyorum.

Dosya Ekleri

• kredi.png
    kredi.png
    338 KB · Görüntüleme: 98
Bunun sizinle alakasının olduğunu düşünmüyorum. Birileri Google algoritmalarında bir üç kağıt bulup üst sıralara çıkarak insanları kandırmayı düşünüyorlar sanırım. Yinede emin olmak için farklı tarayıcı ile bir dener misiniz

Google ile alakalı hocam bende de çıkıyor.

Bir anda korktum. Bankacılık işlemleri vs. de yapıyorum. Zaten o siteleri açmıyor tıklasam dahi. Kullandığım antivirüs programı korumalı modda açıyor, bankacılık işlemlerini. Dediğiniz gibiyse sorun yok.

Bunun sizinle alakasının olduğunu düşünmüyorum. Birileri Google algoritmalarında bir üç kağıt bulup üst sıralara çıkarak insanları kandırmayı düşünüyorlar sanırım. Yine de emin olmak için farklı tarayıcı ile bir dener misiniz?

Bütün tarayıcılar da çıkıyor. Şu anda doctor web curelt ile ayrıca tarama yapıyorum.

Arama sorgunuz neydi?
Biz de kontrol edelim.
Bu arada o bağlantılara tıklamayın.
Son zamanlarda Google Ads hesaplarından nasıl beceriyorlarsa kredi kartınızdan para çekiyorlar.

Arama sorgunuz neydi?
Biz de kontrol edelim.
Bu arada o bağlantılara tıklamayın.
Son zamanlarda Google ads hesaplarından nasıl beceriyorlarsa kredi kartınızdan para çekiyorlar.

Ben bu aralar araba almaya çalışıyorum. Haliyle sitelerden en uygun banka faiz oranlarına bakıyorum. Arama kelimesi "kredi vadeleri uzayacak mı"

100.000 TL üstü 12 aydan fazla yapılmıyor maalesef.

Ayrıca daha önce de defalarca tespit ettiğim kelimeler vardı. Şimdi hatırlamıyorum.

Doctor web bunları buldu. Rainmeter buradan görüp indirmiştim. Temizleme yaptım.

Dosya Ekleri

• tamamlandı web.png
    tamamlandı web.png
    221,3 KB · Görüntüleme: 79

Geri
Yukarı