Çözüm Google Bağlantınız gizli değil - Gizlilik hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@Murat5038 hocam aslında bu konu çözüldü olarak yapılmadan önce Mikail hocam tarih ve saat ayarlarını yap demişti. O demeden önce saati ayarladım. Saati ayarladıktan 2 saat sonra bilgisayarı açıp google girdiğimde sorun kalkmıştı. Yani saati ayarladıktan sonra sorun devam etmedi. Tamam sistem tarama dosyalarını paylaşacağım.

@Murat5038 hocam dün tik işaretini kaldırdığımda altını çizdiğim mavi çizgili bölüm işaretliydi. Bugün baktığımda altını çizdiğim kırmızı yer işaretli olmuş. Ben işareti değiştirmediğim halde nasıl değişiyor? Bu bir soruna yol açar mı?
Ekran Alıntısı 6.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de farklı bi sorun var. kendi sitem ssl sertifikası aldıktan sonra Chrome eski sürümlerde "bu site güvenli bağlantı sağlamıyor. ww siteadı.com desteklenmeyen bir protokol kullanıyor. uyarısı veriyor.

Sorun tek bir bilgisayarda değil. tüm eski sürüm xp veya daha düşük işletim sistemlerinde chrome güncel olmayan tarayıcılarda..

bu sorun hakkında bilgi verebilir misiniz ?
yoksa direk ssl aldığım firma ile mi görüşmem gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı