Google başlarda çıkan ilginç siteler nedir?

Micro$oft

Hectopat
Daha fazla  
Ne zaman Google'a bir şey yazsam karşıma .cz veya .it uzantılı siteler çıkıyor. Açıklamaları başka sitelerden kopyalanmış. Girdiğinizde sadece beyaz ekran çıkıyor. Muhtemelen dolandırıcı siteleri.

1672680115899.png

Not: Sitelere girmenizi önermiyorum. Sorumluluk size ait!

Ne zaman Google'a bir şey yazsam karşıma .cz veya .it uzantılı siteler çıkıyor. Açıklamaları başka sitelerden kopyalanmış. Girdiğinizde sadece beyaz ekran çıkıyor. Muhtemelen dolandırıcı siteleri.

Eki Görüntüle 1621185

Siteye bakmayıp hödük gibi atlayınca sazan gibi kapan siteler bunlar.

Eki Görüntüle 1621185

DuckDuckGo veya Brave Search arama motoru kullan başka çözümü yok. Bir de uBlock Origin kullan.

Bende de son zamanlarda çıkmaya başladı, açıkçası bir tık korktum ama yalnız değilmişim :D umarım Google ile ilgili bir açık falansa düzeltilir.

Bende de son zamanlarda çıkmaya başladı, açıkçası bir tık korktum ama yalnız değilmişim :D umarım Google ile ilgili bir açık falansa düzeltilir.

Aylarca olan şey istese düzeltirdi demek ki onunda işine yarıyor resme... Çıktı arama motorunu değiştirin artık.

Aylarca olan şey istese düzeltirdi demek ki onunda işine yarıyor resme... Çıktı arama motorunu değiştirin artık.

Yazım denetiminden düzelt deyince

aylarca olan şey istese düzeltirdi demek ki onunda işine yarıyor resmen ... çıktı arama motorunu değiştirin artık.
Olan mesajı nasıl değiştirmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı