Google Çeviri Kullanmadan Altyazı Çeviren Program veya Site Önerisi

UmutDevrim08

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde birkaç tane ".srt" dosya formatında altyazı var. Ben bu altyazıları Subtitle Edit programı veya internet sitelerinden çevirebiliyorum ama hepsi Google Çeviri kullandığı için çeviri çok kaliteli olmuyor. Başka program veya internet sitesi önerebilecek var mı?

Kötü bir şey demedim. İngilizce öğrenmesi kendi için önemli. Bir gün yurt dışına çıkarsa Google çeviri ile çevirip konuşmaya çalışmayacak. Ben sadece bu soru için değil, bütün hayatı için bir çıkarımda bulundum.
Çıkarımda bulunmadın, dengesizlik yaptın. Adam bir soru soruyor ve cevap bekliyor, öğüt değil. Bilmiyorsan sus.
Ayrıca herkes yurtdışına gitmek ya da yabancı dil bilmek zorunda değil.

Çıkarımda bulunmadın, dengesizlik yaptın. Adam bir soru soruyor ve cevap bekliyor, öğüt değil. Bilmiyorsan sus.
Ayrıca herkes yurtdışına gitmek ya da yabancı dil bilmek zorunda değil.

Eğer İngilizce gerektiren şeyler ile uğraşıyorsa evet öğrenmek zorunda. Sizin gibiler bir oyunun Türkçe yaması çıkmadığında ağlıyorsunuz. Ve evet İngilizce öğrenerek Türkçe yama sorunundan filmleri Türkçe dublaj ile izleme sorunundan kökünden kurtulabilirsiniz. Haddinizi aşmayın.

Eğer İngilizce gerektiren şeyler ile uğraşıyorsa evet öğrenmek zorunda. Sizin gibiler bir oyunun Türkçe yaması çıkmadığında ağlıyorsunuz. Ve evet İngilizce öğrenerek Türkçe yama sorunundan filmleri Türkçe dublaj ile izleme sorunundan kökünden kurtulabilirsiniz. Haddinizi aşmayın.
Adam sana program/uygulama veya web sitesi sormuş, sen de çok üst mertebe biriymişsin gibi ingilizce öğrenmesini dikte ediyorsun. Asıl haddini aşan sensin. İnsanların hayatları veya yaşantıları hakkında çıkarım yapmayı kesip onlara yardımcı olmayı dene, belki daha iyi olmalarına olanak sağlayabilirsin. Zaten olmayacaksan bu forumda açılan konulara cevap verme.

Adam sana program/uygulama veya web sitesi sormuş, sen de çok üst mertebe biriymişsin gibi ingilizce öğrenmesini dikte ediyorsun. Asıl haddini aşan sensin. İnsanların hayatları veya yaşantıları hakkında çıkarım yapmayı kesip onlara yardımcı olmayı dene, belki daha iyi olmalarına olanak sağlayabilirsin. Zaten olmayacaksan bu forumda açılan konulara cevap verme.
Cevap verip vermeyeceğimi sana sormuyorum. Ben en iyi çözümü yani İngilizce öğrenmesini söyledim. Uzatmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı