Google Chrome açınca mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

onurcancelep

Hectopat
Yer
İstanbul
Selamlar sistem şu;

i7 8700K.
Gigabyte 1080 Windforce.
16 GB Trident Z 3600 MHz RAM (2747'de çalışıyor şu an)
Win 10 Pro 64 Bit.

Minidump Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer (herkese açık değilse hemen uyarın ben bulamadım ayar yerini)

Birden fazla farklı başlıkları olan mavi ekran hataları aldım.

Destek beklerim, teşekkürler.

edit: Ayrıca ekran kartımdan aşırı fazla ses geliyor ara ara bir anda vuuuututututu oluyor sonra bir kaç saniyede düşüyor hızı fanların falan belki kasa fanlarından da olabilir ekran kartı değil de belki sıvı sogutma bile olabilir tam kestiremedim önemliyse bakarım ona da

Son düzenleme:
Büyük ihtimalle disk yüzüne mavi ekran alıyormuşsunuz. Şu an başka mavi ekran aldıysanız paylaşın. Belki farklı sorun bulabiliriz. Ama disk sıkıntılı ve bu yüzden mavi ekran almışsın.
Garantisi uzun idi gpu ve anakartın bile devam ediyor halen o da ediyordur. Bi görüşeyim şirketiyle bakalım ne yapabilirler. Bilgi vereceğim.

Yok eksik yazmadım, sadece o işlemi belirtmek için o kelimeyi yazdım
Resimdeki şekilde yazdıysan sıkıntı örnek ise sıkıntı değil.
kaldı ki eksik olsa yes no çıkmayacaktı diye düşünüyorum.
Çıkar. Yanlışla alakası yok onayın.
Hdd değiştiriyorum ve bütün problem çözülmüş mü oluyor ?
Problemlerden görüneni o değişirdikten sonra sorunlar yine olabilir. Konuda yeni dump paylaşırsınız kontrol ederiz devam ederse.

Bad sector problemi giderilebiliyormuş o işlemleri bilen var mıydı ?
Biz bilmiyor muyuz bu yöntemleri? Gereken kişiye öneriyoruz. Diski değiştireceksiniz bu kadar. Boşuna başka şey aramayın.

Biz bilmiyor muyuz bu yöntemleri? Gereken kişiye öneriyoruz. Diski değiştireceksiniz bu kadar. Boşuna başka şey aramayın.

Bilmem, biliyor musun o yöntemleri? Neye göre bana direk değişeceğini söyledin. Bad sector hatasını yönlemleri ile düzeltenler olmuş. Farklı yerlerde de karşıma çıktı. Mesela şu yazanın detayını araştırıyorum. ( Ekran görüntüsü) 26 yıllık hayatımda küçüklüğümden bu yana hep araştırmacı detaycı olduğum için bunu da araştırmak istedim. Bir çok bilgiye ulaştım fakat bu forumdaki vatandaşların daha kaliteli olduğunu düşündüğümden önce buradan bu durumu tartışmak istedim. Sadece seninle değil genel olarak foruma sordum ben, bilgisi olan var mı diye.

1612282213013.png

@283156 merhaba,
XMP mod açınca bir ekran var ya hani f1e basın devam için falan çıkıyor. O geliyor. XMP mod aldım, onayladım. Bilgisayar resetlendi geri açıldığında yine o ekran geliyor. F1 basınca da açılmadı. Sonra kapadım güç düğmesinden açtım. XMP kapattım resetledi kendi kendine bu sefer sorun çıkmadı. Nasıl çözeriz bu durumu şimdi ? Konuya dahildir umarım bu durum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı