Google Chrome Arayüzü mü Değişti?

Mazide mi kaldı? Daha dün 3 tarayıcıyla test yaptım. Chrome 600 MB ram kullanırken Quantum 350, Opera 250 MB ram kullanıyordu. 7 8 sayfa açınca da Rami tam anlamıyla sömüren Chrome'du.
ed61d2af59dbeb1a6a2a72516b3be664.PNG

Evet. İsteyen flags bölümü içerisinden #top-chrome-md kısmına girip istediği tasarımı aktif edebiliyor.
Benim kullandığım arayüz bu şekilde;

Capture.png

Az önce Chrome Canary indirdim. Görünümü baya hoşuma gitti, sanırım yeni tarayıcımı buldum :)
@excess dediğiniz gibi yapınca böyle oldu bende ;
Ekran Alıntısı.PNG

Buda Canary;
Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleme:
Malwarebytes ile bilgisayarı taradığımda 28 tane kötü amaçlı yazılım tespit etti ve temizledi şuan eski haline döndü. Halbuki bilgisayara format atalı 2-3 gün anca oldu 2-3 günde bu kadar zararlı yazılım beklemezdim
İstersen 10 sn olsun atalı, bir tane siteye girmeye veya program çalıştırmaya bağlı zararlı yemen. AV kullanın boşa demiyoruz. Zararlı olduğu zaten ad yazmasından anlaşılıyordur.

İstersen 10 sn olsun atalı, bir tane siteye girmeye veya program çalıştırmaya bağlı zararlı yemen. AV kullanın boşa demiyoruz. Zararlı olduğu zaten ad yazmasından anlaşılıyordur.
Ücretsiz olupta işe yarayan bi uygulama bulamadım. Kaspersky+Malwarebytes ile idare ediyordum onlarında süresi doldu.

Kaspersky+Malwarebytes ile idare ediyordum onlarında süresi doldu.
İkisinin de süresi dolmaz. MBAM ücretsiz de kullanılabilir. Kaspersky ücretsiz sürümü de var bilgin yok ise free olarak geçiyor sosyalde güvenlik konusunu takip etmediğiniz belli.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı