Google Chrome Facebook video yeşil ekran sorunu

wannas09

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 haftadır başıma musallat olan bir sorun bu google chrome'de iken facebook'a girince coğu videoyu izleyemiyorum. Videolar yeşil oluyor ve düzelmiyor komple yeşil bir ekran çok sinir bozucu bana ekran kartını driverini güncelle demeyin lütfen güncelledim flash player'i güncelledim hatta sildim, bir daha yükledim. Bir ara düzelti gene gitti sonra sadece facebook'ta oluyor. Youtube'de veya başka bir sitede sorun yok. Çıldırmak üzereyim düzelmiyor. İnternetten araştırmada yaptım bazı cözümler buldum ancak onların sorunu her sitede yeşil ekran oluyor. Benimki sadece face'de. Yardımcı olun başına gelen varsa google chrome'yi sileceğim en sonunda sinir etti beni. Diğer tarayıcılarda firefox gibi sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Win 8.1 kulanıyorsanız, chrome'u ve flash'ı silip baştan kurmanıza rağmen sorun devam ediyorsa Mozilla kullanabilirsiniz. Gayet kaliteli ve hızlı bir tarayıcıdır. Üstelik çok sık güncelleme alıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı