Google Chrome Görev Çubuğu Siyah Simge

Malwarebyte ile sistemi tara bulduklarını sil. Windows temayı değiştir.
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem buradan gelişmiş sistem ayarlarına girip, performans kısmındaki ayarlar'a tıkla en iyi görünüm için ayarlaya tıklayıp tamam tıkla.
En iyi görünümü de tema değiştirmeyi de denedim. Sorun düzelmiyor fakat en iyi görünümle ilgili bir sorunum var. En iyi görünümü seçiyorum uygula deyip çıkıyorum 2 saat sonra tekrar baktığımda gene birçoğundaki tik gitmiş oluyor onun hakkında bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz ? :)

Edit: Kaspersky Pure 3.0 ile derin tarama yaptım 1-2 defa hiç virüs bulamadı. Daha önceden bitdefender ile de taramıştım yinede hiçbir virüs çıkmadı.

Kaldırın onu. Chrome tabanlı Dragon'u kurun. Aynı kerneli kullanmaktalar, görünümleri de aynı. Tek farkı Dragon daha hızlı, daha güvenli. Keylogger yesen bile tarayıcı üzerinden girdiğin şifreleri alamaz. :)
Download BROWSER, Buy BROWSER Software - Comodo
Hemen bakıyorum :)

Edit: Biraz yavaş geldi bana nedense :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı