Google Chrome Görev Çubuğu Siyah Simge

j500

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Nasıl düzeltebilrim bunu arkadaşlar cidden çok kötü duruyor :(

R0gIm7i.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim ama sıkıntı ordan değil. Dosyasına girip bakıyorum onda böyle birşey yok sadece görev çubuğuna atınca etrafı öyle oluyor nasıl düzelticem anlamadım :) Bide çok kötü durduğu için kaldırmayı denedim görev çubuğundanda gitmiyor basıyorum olmuyor :D

Sadece chromede oluyor onlarıda denedim 2-3 defa yaptım hatta iobit uninstallerle chromeyle kayıt defterindeki girdilerinide sildim yinede öyle olmaya devam ediyor. Yüklüyorum açıyorum açınca direk öyle siyah oluyor etrafı.

Birşey gözlemledim. Bilgisayar ilk açıldığında normal halinde açılıyor ama sonradan 10-20 saniye filan sonra masaüstü hariç herşey 1 sn içinde gidip geliyor o zaman etrafı siyah oluyor biraz kafa yorucu birşey hiçte anlamış değilim olayı daha önceden yaşıyan varsa lütfen yardım etsin :)

Chrome simgesini sürükleyip başka bir yere taşıdığınızda da siyah olmakta mı ?
Evet. Dün kendiliğinden gitti bugün sabah da yoktu sonra yine geldi :D Oyun oynuyor resmen
:D

Beni asıl delirten chrome simgesini görev çubuğundan kaldıramamam. Basıyorum hiçbirşey olmuyor hatta basılmıyor ne garip bir şeydir anlamadım gitti.

Malwarebyte ile sistemi tara bulduklarını sil. Windows temayı değiştir.
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Sistem buradan gelişmiş sistem ayarlarına girip, performans kısmındaki ayarlar'a tıkla en iyi görünüm için ayarlaya tıklayıp tamam tıkla.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı