Google Chrome kullanıyor musunuz?

Google Chrome kullanıyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    57
Chrome önyüklü olarak geliyor, alışkanlık sebebiyle kullanıyorum. Samsung Internet'e şans verdim ama ağır çalışıyor biraz daha. Belki ileride Microsoft Edge'ye şans veririm.

Evet kullanıyorum. Sebebi de alışkanlık.
Ben uzun süre Edge'e alışmıştım, hatta öncesinde Chrome kullanmama rağmen Edge'e geçmiştim. Şimdi Chrome'a tekrar geçince ne kadar özlediğimi hatırladım. Ayrıca Chrome da epey değişmiş. Arayüzü falan mükemmel olmuş. Edge'den daha iyi bence Chrome'un arayüzü.

Opera Chrome'un yan sanayi Chrome'dan Opera'ya geçtiğini iddia edenler 2-3 ışık için değiştirdi sanırım tarayıcısını :)

Brave kullanıyorum. Chrome'u 5E katlar. En azından ana sayfada bile izlemiyor.

Şu Microsoft Edge hangi tarayıcı kurarsam kuryayım arka planda çalışıp sistemi yavaşlatıyor. Silinmiyor da sistem dosyalarına bağlamışlar. Bende o yüzden Chrome'dan Microsoft Edge'ye geçtim. Copilot'dan memnunum sonuçta buda chromium tabanlı. Her yerinden bir şey çıkıyor. Hava durumunu kapat, haber akışını kapat, arama motorunu değiştir, yan barları kapat, beyaz çerçeveyi kaldır felan derken şimdilik idare ediyoruz.

Ben uzun süre Edge'e alışmıştım, hatta öncesinde Chrome kullanmama rağmen Edge'e geçmiştim. Şimdi Chrome'a tekrar geçince ne kadar özlediğimi hatırladım. Ayrıca Chrome da epey değişmiş. Arayüzü falan mükemmel olmuş. Edge'den daha iyi bence Chrome'un arayüzü.
Edge'nin PDF'lerdeki kalem özelliğini çok seviyorum,o yönden bence iyi bir tarayıcı.

Kullanıyorum ve tek sebebi böyle alışmış olmam. Diğer tarayıcılar bir tuhaf geliyor😀 Chrome her daim daha bana göre gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı