Google Chrome kullanmalı mıyım?

Google Chrome kullanmalı mıyım?

• Oy verenlerin toplamı
    37
Makaleler
33
Daha fazla  
Google Chrome kullanmalı mıyım? Birkaç gündür aşırı fazla tarayıcı ile konu açıyorum, farkındayım. Nedense kararımı Firefox olarak veriyorum sürekli fakat elim Opera'ya gidiyor. Chrome bayağı bir kişi hep görüyorum çok öneriyorlar. Denedim. Denediğim tüm tarayıcılardan daha az RAM kullandı hiç beklemiyordum, forumda sürekli RAM kullandığını söyleyen arkadaşlar olduğu için hiç kullanmadım desem yeridir. Hiç Chrome ile bilgim yok. Chrome kullanmam gizlilik için sıkıntı çıkarır mı?
RAM kullanımı için sanırım sadeliğe önem vermem gerek artık. Lütfen başka tarayıcı kullan demeyin. Chrome ile bilgisi olan ve kullanan kişiler cevap verirse iyi olur.

RAM kullanımını falan dert etmiyorsan Chrome kullan geç. Browserlar arasında zaten o kadar hız farkı falan yok. Olsa olsa VPN gibi eklentiler ya da görünüm farkı olur.

5 yıl Opera kullandım. 1 yıl da Opera GX. Ama inan bana en iyisi Chrome. Eskiden bazen bir video izliyodum mesela videoda gösterdiği şey sadece chrome'da çalışıyodu. E o zaman da sorun oluyodu. Chrome'un bir çok extension'u mevcut. Tabi diğer tarayıcılara da kurmak için farklı extension'lar var. Fakat chrome kadar stabil deyil. Telefpn ile senkronize olması da diğer tarayıcılara göre daha hızlı. Güvenlik bakımından hiç bir şüphen olmasın. En güvenli tarayıcılardan biridir.

Google Chrome kullanmalı mıyım? Birkaç gündür aşırı fazla tarayıcı ile konu açıyorum, farkındayım. Nedense kararımı Firefox olarak veriyorum sürekli fakat elim Opera'ya gidiyor. Chrome bayağı bir kişi hep görüyorum çok öneriyorlar. Denedim. Denediğim tüm tarayıcılardan daha az RAM kullandı hiç beklemiyordum, forumda sürekli RAM kullandığını söyleyen arkadaşlar olduğu için hiç kullanmadım desem yeridir. Hiç Chrome ile bilgim yok. Chrome kullanmam gizlilik için sıkıntı çıkarır mı?
RAM kullanımı için sanırım sadeliğe önem vermem gerek artık. Lütfen başka tarayıcı kullan demeyin. Chrome ile bilgisi olan ve kullanan kişiler cevap verirse iyi olur.
Hocam 3 gün sonra ELVEDA CHROME diye konu açarsınız muhtemelen deneyin yine yıllardır chrome ve opera kullanırım gayet iyiler.

Edge derim geçerim. Yenilenmiş Edge tam anlamıyla mükemmel ve ufak bir fark da olsa hem Chrome'dan daha hızlı hem de daha az kaynak kullanıyor.

Brave, Brave, Brave...
1615154360433.png

Hmm. Chrome kullanıyorsunuz yani.

Benim sistemim -sebebini bilmediğim bir şekilde- Chrome'da internet hızını çok yavaşlatıyor. İndirme yaparken bazen bağlantı kopuyor.

1-2 yıl önce Chrome kullanıyordum ve koşulsuz şartsız diğer tarayıcıları reddediyordum. Sonra arkadaşlarımın yoğun baskısı üzerine Opera'yı denedim. 1 günde alıştım. Çok daha konforlu bir kullanım sundu bana.
Opera GX ile de RAM kullanımınızı sınırlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı