Google Chrome mavi ekran hatası

YouTube'dan video izlerken mavi ekran hatası aldım.

Hocam minidump dosyalarını okumayı bimiyorum da hata kodunu hazırlıyorsanız söylerseniz belki bir şeyler yapabilirim.

Belki donanım hızlandırma gibi bir ayar açıksa kaptmak işe yarayabilir.

Bu arada mavi ekran devam ediyor mu yoksa bir kere mi oldu sadece?

Hocam minidump dosyalarını okumayı bimiyorum da hata kodunu hazırlıyorsanız söylerseniz belki bir şeyler yapabilirim.

Belki donanım hızlandırma gibi bir ayar açıksa kaptmak işe yarayabilir.

Bu arada mavi ekran devam ediyor mu yoksa bir kere mi oldu sadece?

Hocam neredeyse her hafta bir kere oluyor. Donanım hızlandırma açık değil, kodu hatırlamıyorum hatta sanırım kod yoktu.

BattlEye, Vanguard, ve ses sürücüsü sorun yaratmış, ama en önemlisi RAM'de donanımsal hata görünüyor, bu Chrome kaynaklı bir sorunda olabilir.

Bir süre Chorome harici bir browser kullanın, BIOS güncel değil güncelleyin, yukarıdaki uygulamaları kaldırıp tekrar kurun, harici ve varsa dahili ses sürücüsünü güncelleyin, Memtest yapın.

BattlEye, Vanguard, ve ses sürücüsü sorun yaratmış, ama en önemlisi RAM'de donanımsal hata görünüyor, bu Chrome kaynaklı bir sorunda olabilir.

Bir süre chorome harici bir browser kullanın, BIOS güncel değil güncelleyin, yukarıdaki uygulamaları kaldırıp tekrar kurun, harici ve varsa dahili ses sürücüsünü güncelleyin, Memtest yapın.

Hocam söylediğiniz her şeyi yaptım fakat ses sürücüsünü forumdan bir arkadaş daha söylemişti, ben daha önce güncellemiştim ya da güncellediğimi sanıyordum.

Şuradan en son sürümü yüklemiştim fakat sanırım yanlış yapmışım. Nasıl güncelleyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı