Google Chrome oyun indirirken kasıyor

348103

Hectopat
HDD kullanıyorum ama sebebi HDD değil çünkü Opera Firefox Edge Opera GX Windows ve oyunlarda hiçbir sorun yok, sadece Chrome'de var sorunu çözmek için donanım hızlandırmayı kapattım. Daha kötü bir hal aldı. Nasıl düzeltirim?

Google Chrome'dan oyun indirirken demiş Google oyunu dememiş dikkatli okuyun.

Google Chrome oyunu indirirken yazmış ya bende diyorum ki uTorrent gibi bir siteden mi? Yanlış anlaşıldıysam özür. Google Chrome RAM canavarı kasarsa bir tek öyle kasar ama uTorrent ve benzeri site aracılığıyla indiriyorsa hiç telaşa gerek yok o sitelerin hayat akışı öyle.

Google Chrome oyunu indirirken yazmış ya bende diyorum ki uTorrent gibi bir siteden mi? Yanlış anlaşıldıysam özür. Google Chrome RAM canavarı kasarsa bir tek öyle kasar ama uTorrent ve benzeri site aracılığıyla indiriyorsa hiç telaşa gerek yok o sitelerin hayat akışı öyle.
Steam'dan.

Steam kendi içerisinde indirme yapar benim bildiğim neden Google Chrome web tarayıcısı kullanıyorsunuz?
Steam uygulamasını indirip kurduğunuz da uygulama içerisinde download ya da upload yaparsınız ekstra bir aracı veya web tarayıcıya gerek olmadan.
Hocam kusura bakmayın ben biraz yanlış anlatmışım özür diliyorum steamın kendi programından oyunu indiriyorum oyun inerken tarayıcım çok kasıyor bunu demek istemiştim.

Hocam kusura bakmayın ben biraz yanlış anlatmışım özür diliyorum Steam'ın kendi programından oyunu indiriyorum oyun inerken tarayıcım çok kasıyor bunu demek istemiştim.

Aslında çok şey yazabilirim ancak 😂 bu yazdığınıza sonra düşününce kendinizde güleceksiniz. İndirme yaparken önce internetiniz sonra indirdiğiniz bölüm yani diskiniz hangisi ise en sonundada pcsiniz mutlaka kasılmak zorunda ki bu kullandığınız her şeyin ne kadar hızlı olduğuna bağlı. Yani çok normal ❤️

Aslında çok şey yazabilirim ancak 😂 bu yazdığınıza sonra düşününce kendinizde güleceksiniz. İndirme yaparken önce internetiniz sonra indirdiğiniz bölüm yani diskiniz hangisi ise en sonundada pcsiniz mutlaka kasılmak zorunda ki bu kullandığınız her şeyin ne kadar hızlı olduğuna bağlı. Yani çok normal ❤️

Ama hocam diğer tarayıcılarda böyle bir sorun yok windowsda da yok sadece Chrome'da yaşıyorum.

Steam oyun indirirken diski kullanır ve diski kullandığı için bilgisayarda yavaşlama olabilir eğer iyi bir SSD'ye sahip değilseniz bana da oluyordu oyun indirirken Görev Yöneticisi'nden değerleri atabilir misiniz?

Geri
Yukarı