Google Chrome sorunum

Sevgili Technopat Ailesi ,
Yaklaşık 4 gün önce bilgisayarıma format attım. Formattan sonra bilgisayarımı açtığım günden beri Google Chrome'dan Google hesabıma giriş yapıyorum. Facebook'a da giriş yapıyorum giriş yaparken "Oturumu sürekli açık tut." seçeneğini işaretliyorum ve kullanmaya başlıyorum. Lakin Chrome'u kapatıp açınca Chrome "Tekrar oturum açın." uyarısı veriyor ve Facebook , Youtube vs. den çıkış yapılmış bir şekilde karşıma geliyor. Oturum açıyorum tekrardan Facebook vs. giriş yapıyorum kapatıp açtığımda yine aynı şeyler oluyor. Ayarlardan baktığımda "Senkronizasyon parolanızı güncelleyin" yazısı çıkıyor. Halbuki hiç parola koymadım neyse parolamı da koydum. Yinede aynı şeyler oluyor. Tarayıcı sildim , verilerini sildim ama fayda etmedi. Sizce çözüm nedir ?
Bana yardım edin lütfen.
Teşekkür ederim.

bilgisayarında farklı bir oturum açıp oradan deneyebilir misin.

"Denetim Masası>Kullanıcı Hesapları>Başka bir hesabı yönetin>Bilgisayar ayarlarında yeni bir kullanıcı ekle" diyerek başka bir yönetici hesabı oluşturun ve hesaptan giriş yapın. Chrome yi açarak kullanıcı bilgilerini girip denermisiniz kayboluyor mu tekrardan. Büyük ihtimal bu sorununuzu çözecektir.

-----------------
2015 Konusuymuş sanırsam arkadaş çözmüştür :D

Yeni konular

Geri
Yukarı