Google Chrome sürekli YouTube reklam çıkarıyor

JEDI_SimitUSTASI

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Google Chrome'da dolaşırken bana yeni sekme açıp. YouTube'da kripto para reklamı açılıyor sürekli, bazen de masaüstünde dursam, Google Chrome açılıp. Bitcoin videosu açılıyor, adw cleaner ile tarattım. Olmadı. Malwarebytes ile tarattım. Yine olmadı. Windows Defender taradı. Yine olmadı. Ayarlardan Chrome'u sıfırladım. Düzelmedi. Başka ne yapabilirim? Bir de reklam olmasın diye video linki koymadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
tamamdır YoutubeStarter.exe çıktıysa zaten sorun %99 buydu adımları yaptıysanız açılmaz.
YouTubestarter.exe sildim. Umarım düzelmiştir.
Hocam bana da başka site reklamları geliyordu. Chrome'a uBlockOrigin adlı reklam engelleyici eklentiyi kurunca geçti.
Ben de zaten var. Çok güzel eklenti.
Bir şey eklemek istiyorum, uBlockOrigin adlı reklam engelleyici neden YouTube Valorant reklamlarını engellemiyor? başka konuya farklı bir şey yazmak. Kural dışı ise eğer silebilirim.
Bu virüs tarzı şey. Mining yapabilir mi sistemimde?

Son düzenleme:
YouTubestarter.exe sildim. Umarım düzelmiştir.

Ben de zaten var. Çok güzel eklenti.
Bir şey eklemek istiyorum, uBlockOrigin adlı reklam engelleyici neden YouTube Valorant reklamlarını engellemiyor? başka konuya farklı bir şey yazmak. Kural dışı ise eğer silebilirim.
Bu virüs tarzı şey. Mining yapabilir mi sistemimde?
Yapmaz önceki arkadaşlarda görev yöneticisinde bir artış yoktu.Yinede malwarebytes veya Kaspersky ile tam tarama yaparsan sağlama alırsın çünkü bu sıkıntı harici malware var mı diye

Yanlış hatırlamıyorsam program data YouTube oradaki youtubestarter.exe isimli dosyanın .exe kısmını silin virüsden kurtulursunuz.

Son düzenleme:
Bir şey eklemek istiyorum, uBlockOrigin adlı reklam engelleyici neden YouTube Valorant reklamlarını engellemiyor?
Bazı reklam engelleyileri uyanıklık yapar belirli reklamları engellemez. Para aldıkları kesin..

Sonra da güncelleme ile falan o reklamları bir daha göstermez.. Sanki reklam verenler bir açık bulmuş gibi..

Yeni konular

Geri
Yukarı