Google Chrome ve Mozilla Firefox renk sorunu

Heliosfer

Kilopat
Yer
İstanbul / Beylikdüzü
Daha fazla  
Sorun resimlerde ki gibidir,yardımlarınızı bekliyorum.

1.png

2.png
3.png

Başka bir tarayıcı ile denemeni öneririm ilk, sorun devam ederse eklenti varsa kaldır ve CCleaner ile temizlik yap. Yine düzelmez ise ekran kartının sürücüsünü DDU ile kaldırıp en güncel sürücüyü kurar mısın.

Opera ve Internet Explorer ile bu sorunu yaşamıyorum.DDU ile ekran kartı sürücümü kaldırıp en güncelini kuracağım ve sonuçlarını buraya yazacağım.

Düzenleme:
DDU ile ekran kartı sürücümü kaldırdıktan sonra her zaman ki gibi en güncelini kurdum fakat sonuç yine aynı.

Son düzenleme:
Sorun yaşadığın tarayıcıları komple sisteminden kaldırıp, CCleaner ile temizlik yapıp sonra tekrar kurmayı dener misin?

Belkide farkında olmadığın bir ayar yaptın. Onun için yeni bir kullanıcı oluşturup yeni kullanıcı ile deneme yapın.

Güvenlik açısından pek önermiyorlar eski sürümleri.

Uzun süre Windows 8.1 kullanmıştım Ubuntu ile uğraşırken BIOS ayarlarını bozup geri Windows 7'ye dönmek zorunda kalmıştım,şuanda da aşırı üşeniyorum o kadar oyun indir vs vs artık Windows 10 tam olarak çıkınca ona geçerim.

İkinci bir kullanıcı açınca Chrome renkleri düzelmişti peki şuan da kullandığım kullanıcıda onu nasıl yapacağım ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı