Mozilla Firefox vs Google Chrome

suleymandy

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar Firefox indirmek için sitesine gittim bir şeyler gördüm acaba doğru mu diye sormak istedim

1612374633198.png

Çok az bir detay var ama Google fazla RAM kullanıyor Firefox'ta bu sorun var mı bilmiyorum

Size göre Firefox mu yoksa Google Chrome mi ona göre indirme yapıp sileceğim.

Arkadaşlar Firefox indirmek için sitesine gittim bir şeyler gördüm acaba doğru mu diye sormak istedim.

Eki Görüntüle 864696

Çok az bir detay var ama Google fazla RAM kullanıyor Firefox'ta bu sorun var mı bilmiyorum.

Övüldüğünün yarısı etmez Firefox, oldum olası sevmedim.

Arkadaşlar Firefox indirmek için sitesine gittim bir şeyler gördüm acaba doğru mu diye sormak istedim.

Eki Görüntüle 864696

Çok az bir detay var ama Google fazla RAM kullanıyor Firefox'ta bu sorun var mı bilmiyorum.

Firefox. Sana Chromium tabanlı ve Firefox'un eski ceosu tarafında yapılan Brave browseri öneriyorum. Firefox gibi gizlilik dostu bir tarayıcıdır.

Arkadaşlar Firefox indirmek için sitesine gittim bir şeyler gördüm acaba doğru mu diye sormak istedim

Eki Görüntüle 864696

Çok az bir detay var ama Google fazla RAM kullanıyor Firefox'ta bu sorun var mı bilmiyorum

Valla ben chrome alıştım 16 gb ram varsa ram kullanımı çok sorun yapmıyor.

Eki Görüntüle 864696

Size göre Firefox mu yoksa Google Chrome mi, ona göre indirme yapıp sileceğim.
Firefox'ta Facebook tracker engelleyicisi var, çok iyi bir şey bence.

Chrome 86,87,88 ve 90 kullandım, en memnun kaldığım 90 sürümü oldu. Yeni özellikler çok güzelmiş.
Firefox Windows'ta düzgün RAM denetimine sahip değil. RAM sorunun varsa, kullanmak pek performans elde ettirmez.

Merhaba uzun zamandır Firefox kullanıcısıyım. Firefox Ram dostu güzel bir tarayıcı. Diğer tarayıcılar gibi kar amacı gütmez bizler için yapılmıştır. Chromium tabanı kullanmaz o yüzden kendine has eklentileri ve eklenti marketi vardır. Tek sevmediğim özelliği şuanki tasarımını pek beğenmiyorum.

Geri
Yukarı