Çözüldü Google Chrome video kontrolünü kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exinie

Kilopat
Aşağıdaki fotoğraftaki yeri nasıl kapatabilirim? Spotify dinlerken medya tuşlarını kullanınca tarayıcıdaki videoyu durduruyor, herhalde bunu kapatırsam bu özelliği devredışı bırakırım.

1578924626651.png

1578924674186.png

Bu mesajda anlatılmış:

Çözüm
Klavyedeki medya tuşlarını kastediyorsanız ve bastığınızda görüntüdeki menü çıkıyorsa, sağ taraftaki oka tıklayın. Medya Spotify'dan Chrome'a geçecektir.

Eki Görüntüle 486081

Windows 7 kullanıyorum, aslında Windows 8.1'e geçmeyi planlıyorum, ama onda da fotoğraftaki özellik yok. Ayrıca Windows 10'a geçsem bile o ok işaretine tıklamaya aşırı üşenirim 😅

Windows 7 kullanıyorum, aslında Windows 8.1'e geçmeyi planlıyorum ama onda da fotoğraftaki özellik yok. Ayrıca Windows 10'a geçsem bile o ok işaretine tıklamaya aşırı üşenirim. 😅
Chrome'da "chrome://flags" adresine gidin. Üstteki arama kutusuna "Hardware Media Key Handling" yazıp gelen ayarı "Disabled" yaptıktan sonra Chrome'u yeniden başlatın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı