Google Chrome'a eklenen klasör silinmiyor

EfeTas

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bugün Google Chrome'ye girdim ve yer işareti çubuğunun orada yeni klasör gördüm ve bu klasör ü silemiyorum, yardımcı olur musunuz?

1692570813667.png

Bu sağ üstteki klasör eklendi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki alan adını adres çubuğuna yaptıştırarak veya görselde gösterdiğim şekilde yer imi yöneticisini açın.
Kod:
chrome://bookmarks/

2023-08-21_05-06.png

Sonrasında diğer yer işaretlerine tıklayın. Klasörün içerisinde önemli yer iminiz varsa sürükleyip, yer işaretleri çubuğuna atın. Sonrasında sağ tıklayarak veya sağ taraftaki üç noktadan içerisindeki klasörleri silin.

2023-08-21_05-07.png

Diğer veya tüm yer işaretlerinin içeriği temizlenmeden orada gözükmeye devam eder. Kısaca o klasör kalıcı. Sen o klasöre bir şey eklersen gözüküyor. Eklemezsen gözükmüyor.

Son düzenleme:
Aşağıdaki alan adını adres çubuğuna yaptıştırarak veya görselde gösterdiğim şekilde yerimi yöneticisini açın.
Kod:
chrome://bookmarks/

Eki Görüntüle 1910891

Sonrasında diğer yer işaretlerine tıklayın. Klasörün içerisinde önemli yer iminiz varsa sürükleyip, yer işaretleri çubuğuna atın. Sonrasında sağ tıklayarak veya sağ taraftaki üç noktadan içerisindeki klasörleri silin.

Eki Görüntüle 1910890

Diğer veya tüm yer işaretlerinin içeriği temizlenmeden orada gözükmeye devam eder. Kısaca o klasör kalıcı. Sen o klasöre bir şey eklersen gözüküyor. Eklemezsen gözükmüyor.

1692611953490.png

Klasör içi boş ama gözüküyor hala.

Yer işaretleri çubuğunun içerisine bak. Olmadı klasöre bir yer imi taşıyıp, tekrar silmeyi deneyin. Veya klasör içerisine yer imlerinden bakıp içerisindeki yer imlerini silmeyi deneyin.

En son olarak eşitleme sistemini kapatın ve eşitlemeyi sıfırlayıp tekrar açın. Eşitleme sistemi genellikle sorunlu oluyor. Uzantı, yer imleri ve parolalar dışında kullanılmasını önermem.

Edge kullandığımdan Chrome üzerinde oturum açılı değil. Görselde gösterdiğim yerlerden eşitleme ayarlarını görmeniz gerekiyor. Eşitleme ayarlarını açınca en aşağıda eşitlmeyi sıfırla var. Tarayıcınızda veriler bulunduğundan, sıfırladıktan sonra tekrar eşitleyip kullanabilirsiniz. Ama eşitlerken sık kullanılanları devre dışı bırakıp eşitlemenizi ve dosyayı tekrar silmeyi denemenizi öneririm.

2023-08-21_15-04.png

Edge kullandığımdan Chrome üzerinde oturum açılı değil. Görselde gösterdiğim yerlerden eşitleme ayarlarını görmeniz gerekiyor. Eşitleme ayarlarını açınca en aşağıda eşitlmeyi sıfırla var. Tarayıcınızda veriler bulunduğundan, sıfırladıktan sonra tekrar eşitleyip kullanabilirsiniz. Ama eşitlerken sık kullanılanları devre dışı bırakıp eşitlemenizi ve dosyayı tekrar silmeyi denemenizi öneririm.

Eki Görüntüle 1911289

Baktım da bulamadım en son Google'yi sil yükle yaptım yine de teşekkürler."

Yeni konular

Geri
Yukarı