Google Chrome'da açılan "Adsız" isimli sekme

muclassic

Centipat
Google Chrome'a girdiğimde uzantılar kilitlendi uyarısı verdikten sonra ana sayfa yüklenmiyor ve hiçbir sayfa açılmıyor. Sekme üzerinde adsız yazan bir hata veriyor. Şu an Chrome kullanamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Cevabınız için teşekkürler ama güncelleyemiyorum ki. Hiçbir şekilde kullanamıyorum. Ayarlar sayfası falan hiçbir şey açılmıyor.

Chrome'u silin ve tekrar yükleyin. Denetim Masası'ndan sileceksiniz, Edge ile yükleyeceksiniz.

Konuyu açmadan önce denedim ama olmadı.

Kusura bakmayın, bildirim geç geldi. Bugün, bayağı konu açıldı. Ben şu an Chrome kullanıyorum, sıkıntı yok. Güncellemeyi bekleyin, genel bir sorun gibi. Ama isterseniz tekrar yüklemeyi deneyin işe yarayacaktır. Eğer olmazsa size önerdiğim Brave ile yolunuza devam edebilirsiniz, sizi üzmeyecek bir tarayıcı.

Kusura bakmayın, bildirim geç geldi. Bugün, bayağı konu açıldı. Ben şu an Chrome kullanıyorum, sıkıntı yok. Güncellemeyi bekleyin, genel bir sorun gibi. Ama isterseniz tekrar yüklemeyi deneyin işe yarayacaktır. Eğer olmazsa size önerdiğim Brave ile yolunuza devam edebilirsiniz, sizi üzmeyecek bir tarayıcı.

Genel bir sorun derken. Şu an çoğu kişi mi aynı sorunu yaşıyor.

Genel bir sorun derken? Şu an çoğu kişi mi aynı sorunu yaşıyor?

Bugün bu sorun ile birkaç konu daha gördüm. Sanırım genel bir sorun. Google büyük ihtimal güncelleme ile düzeltir, genel olmasa bile güncelleme geldiği zaman düzelmiş oluyor. Siz Brave kullanır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı