Google Chrome'da arama geçmişi neden çıkmaz?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Paylaşmış olduğum fotoğraftaki tarayıcının arama kutucuğu kısmının altına normalde önceki arattığım şeyler dizilirdi, fakat şu an göremedim. Aynı durumu mobil Google Chrome'da da gördüm. Bir ayarı falan mı vardır?

ChromeAramaKutusu.png

Yer işaretleri kısmı orası. Sağ üstteki üç noktadan yer işaretlerine gelin ve yer işaretlerini göstere basın.

Hocam bahsettiğim yer belirttiğiniz yer değil.
Şuradan bahsetmiştim. Kutucuğa basınca çıkan geçmişten.Eki Görüntüle 942741

Dediğiniz gibi yanlış anlamışım kusura bakmayın. Arama kısmına Google yazıp ana sayfaya geldikten sonra sağ alt kısımdan ayarlara ardından arama geçmişine tıklayın. Açılan sayfada orta sol taraftaki geçmiş kutucuğuna tıklayıp etkinleştirin. Kesin çözüm olduğuna emin değilim fakat demekte fayda var.

Dediğiniz gibi yanlış anlamışım kusura bakmayın. Arama kısmına Google yazıp ana sayfaya geldikten sonra sağ alt kısımdan ayarlara ardından arama geçmişine tıklayın. Açılan sayfada orta sol taraftaki geçmiş kutucuğuna tıklayıp etkinleştirin. Kesin çözüm olduğuna emin değilim fakat demekte fayda var.

Hocam tam bulamadım, detaylı açıklar mısınız rica etsem?

Hocam tam bulamadım, detaylı açıklar mısınız rica etsem?

Olacağından emin değilim. Umarım çözülür.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı