Google Chrome'da Tavsiye Ettiğiniz Uzantılar

Klarel11

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Google Chrome'da tavsiye ettiğiniz uzantılar/eklentiler nelerdir? İlk ben başlıyorum.

Onca reklam engelleme uzantısı kullandım sonra bir kaç siteden reklam engelleyiciler ile ilgili araştırma yaptım(yabancı sitelerden) ve en iyi reklam engelleme uzantısını buldum. Hem daha az CPU ve RAM harcıyor. Hem de sayfa açılış hızlarını yüzde 20 civarında artıyor. Ve reklam engelleme için baya bir başarılı. İşte eklenti:

Adguard Reklam Engelleyici

Siz de kullandığınız çeşitli uzantı/eklentileri yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Adblock gibi envai çeşit reklam engelleme uzantısı kullanıyorum ama gene de reklam oluyor. Tam olarak doğru dürüst çalışan bir uzantı bulamadım. Burayı takibe alıyorum umarım farklı öneriler gelir.

Adblock Plus (Reklam engeller.)
Pop Up Blocker (İstemeden açılan reklam pencerelerini kapatır.)
Twitch Now (Twitch platformunda takip ettiğin yayıncılardan hangileri açık, ne oynuyorlar... kolaylıkla bu uzantı ile görebiliyorsun.)

Adblock Plus (Reklam engeller.)
Pop Up Blocker (İstemeden açılan reklam pencerelerini kapatır.)
Twitch Now (Twitch platformunda takip ettiğin yayıncılardan hangileri açık, ne oynuyorlar... kolaylıkla bu uzantı ile görebiliyorsun.)
Pop Up Blocker çok işime yarayacak gibi :D. Mesela bir siteden indirme yapacağım indir butonuna tıklıyorum Chrome'da hem başka bir pencere de hem de yan sekmede pop up çıkıyor bilgisayarı duvarlara vurasım geliyor :D. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı