Google Chrome'da yazılar bozuk

Kaanmercanci_

Centipat
Arkadaşlar merhaba normal olarak kullandıgım Chrome bugün kendi kendine bu hale geldi silip yeniden kurdum ama düzelmedi ne yapmalıyım? Diğer arama motorlarında böyle bir sıkıntı yok Edge, Opera gibi.

x.PNG

dx3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızacaksınız belki ama, silip yüklemeyi tekrardan denediniz mi? Çünkü ilk kez böyle bir şey görüyorum.

Lütfen konuyu tam olarak okuyup daha sonra yorum yapınız.

Hocam denedim ya, sildim tekrar kurdum 1-2 defa bilgisayarı kapadım açtım belki yazılımsaldır diye tüm ayarları sıfırladım eklentileri kaldırdım vs. ama herhangi bir düzelme olmadı. Sizin yazdıgınız yazıları kopyala yapıştır yapıyorum not defterine öyle okuyorum :( .

Hocam denedim ya, sildim tekrar kurdum 1-2 defa bilgisayarı kapadım açtım belki yazılımsaldır diye tüm ayarları sıfırladım eklentileri kaldırdım vs. ama herhangi bir düzelme olmadı. Sizin yazdıgınız yazıları kopyala yapıştır yapıyorum not defterine öyle okuyorum :( .
Hocam, başka tarayıcı kullanın derim. Böyle iletişim zor olabilir. Bir de belki işe yarar Kaspersky ve Malwarabytes ile tam tarama yapmayı dener misiniz? Bir videoda adam virüs deniyordu sanal makinede ve ekranı aynı sizinki gibi oluyordu. Size de virüs girmiş olabilir en azından sadece tarayıcıyı etkileyen bir virüs.

Geri
Yukarı