Google cihazımı bul özelliği çalışmıyor

Kwelps

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 İşlemci

RX6650 XT Ekran Kartı

XPG 16 Gb 3200 Mhz Ram

Asus B450M Anakart

512 GB M.2 Ssd Bellek
Meslek
Öğrenci
Geçen günlerde telefonumu kaybettim ve Google Account'tan cihazımı bul özelliği ile cihazımın nerede olduğunu görmek istedim ama telefonuma ulaşamıyorum birkaç defa cihazı sıfırlama isteği gönderdim acaba şarjı bitip kapandığı için mi ulaşamıyorum yoksa başka bir şey olmuş olabilir mi?

1713199800572.png

Cihaz ya internete bağlı değil ya da kapalı. Bu durumda yapılabilecek pek bir şey yok.

Az önce hesabımdaki son etkinliklere bakarken fark ettim de gece saat 01.12'de telefonumdan oturum kapatılmış. Bu ne demek oluyor? Bulan kişi telefonu sıfırlamış olabilir mi?

Az önce hesabımdaki son etkinliklere bakarken fark ettim de gece saat 01.12'de telefonumdan oturum kapatılmış. Bu ne demek oluyor? Bulan kişi telefonu sıfırlamış olabilir mi?
Ya sıfırlamışlar ya da bir şekilde oturumu kapatmışlar. Son konum ve IP adresini görebiliyorsan emniyete gitmeni öneririm.

Ya sıfırlamışlar ya da bir şekilde oturumu kapatmışlar. Son konum ve IP adresini görebiliyorsan emniyete gitmeni öneririm.

Maalesef göremiyorum fakat telefoncu bir arkadaşa sordum ve bana kesinlikle sıfırlandığını rahat olmamı söyledi çünkü benim endişelendiğim konu telefonun çalınması değil bulan kişinin içindekilere erişmesi. Zaten telefonum bayağı eskimişti. Ayrıca ekran şifrem çok kolay olsa da bulamayacağını düşünüyorum. Hadi buldu diyelim uygulamalarımda da ayrıyeten desen kilidi var onu da bulması artık zor gibi. Sanırım sıfırlandı.

Maalesef göremiyorum fakat telefoncu bir arkadaşa sordum ve bana kesinlikle sıfırlandığını rahat olmamı söyledi çünkü benim endişelendiğim konu telefonun çalınması değil bulan kişinin içindekilere erişmesi. Zaten telefonum bayağı eskimişti. Ayrıca ekran şifrem çok kolay olsa da bulamayacağını düşünüyorum. Hadi buldu diyelim uygulamalarımda da ayrıyeten desen kilidi var onu da bulması artık zor gibi. Sanırım sıfırlandı.
Şayet cihaz sıfırlandıysa verilerine erişemezler.

Şayet cihaz sıfırlandıysa verilerine erişemezler.

Google cihazımı bul özelliği ile 3 gündür kontrol ediyorum fakat cihaza ulaşılamıyor deyip duruyor. Cihazı sıfırlamış olabilirler mi?

Geri
Yukarı