Haylou T15 AAC özelliği aktif etme

RiskyZone

Kilopat
T15 kullanıyorum, kulaklık ayarlarında AAC görünüyor aktif ediyorum fakat ayar menüsünden çıkıp tekrar girince inaktif oluyor. Kutusunda AAC bilgisi var muhtemelen desteklediğini düşünüyorum ama neden böyle oluyor anlamadım. Ek olarak bazen seste saliselik kesilmeler oluyor onun dışında memnunum çözüm önerisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20211121_153420.jpg
    IMG_20211121_153420.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
T15 kullanıyorum, kulaklık ayarlarında aac görünüyor aktif ediyorum fakat ayar menüsünden çıkıp tekrar girince inaktif oluyor. Kutusunda aac bilgisi var muhtemelen desteklediğini düşünüyorum ama neden böyle oluyor anlamadım. Ek olarak bazen seste saliselik kesilmeler oluyor onun dışında memnunum çözüm önerisi olan var mı?

Hangi uygulama bu? Merak ettim.

T15 kullanıyorum, kulaklık ayarlarında aac görünüyor aktif ediyorum fakat ayar menüsünden çıkıp tekrar girince inaktif oluyor. Kutusunda aac bilgisi var muhtemelen desteklediğini düşünüyorum ama neden böyle oluyor anlamadım. Ek olarak bazen seste saliselik kesilmeler oluyor onun dışında memnunum çözüm önerisi olan var mı?

Bende aynı kulaklığı kullanıyorum öyle bir sorun yok.
Açılıyor AAC hatta şu an kualğımda kullanıyorum kulaklığı.
Sizin telefonla alakalı bir sorun var veya size başka model kulaklık yollamışlar.

Bende aynı kulaklığı kullanıyorum öyle bir sorun yok.
Açılıyor AAC hatta şu an kualğımda kullanıyorum kulaklığı.
Sizin telefonla alakalı bir sorun var veya size başka model kulaklık yollamışlar.
Perşembe günü amazon tr üzerinden satın aldım. Orijinalliğini nasıl sorgulayabilirim, kutu içerisinde garanti belgesi mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı