Google çok katı kuralcı oldu

Eki Görüntüle 1975692
"Güven bana, YouTube dan pay olarak gelen reklam gelirleri aşırı az. İçerik üreticisini yılda 1 dolar bağışlasan yüzlerce reklam izlemekten daha fazla destek olursun"

Kaiser Cat Cinema'dan geliyor bu. Kaiserreich modunun yapımcıları. Özel "animated series" yapıyorlar Kaiserreich evreni için.
İçerik üreticisine kaşıkla verip kendine kepçeyle aldığı için tabi... Benim bahsettiğim içerik üreticilerinin kazandığı değil, Google'ın kendi kazandığı. Milyonlarca doların küçük bir kısmını içerik üretenlere veriyorlar.

Doğru yapıyor, kul hakkına giriyorsun engelleme?
Onların yaptığı da çok etik değil. Modern dünyada bu teknoloji devlerinin hizmetlerini kullanmamak neredeyse mümkün değil ve (nedense) her ay güncellenen veri gizliliği politikalarını kabul etmek zorundayız kullanmaya devam etmek için.

Çarpıya basın kapatın kullanmaya devam edin.

İçerik üreticisine kaşıkla verip kendine kepçeyle aldığı için tabi... Benim bahsettiğim içerik üreticilerinin kazandığı değil, Google'ın kendi kazandığı. Milyonlarca doların küçük bir kısmını içerik üretenlere veriyorlar.
Abi seninle aynı fikirdeyim de niye sana cevap vermişim ki karşı çıkar gibi :D. Kafam pek yerinde değil galiba.

Çarpıya basın kapatın kullanmaya devam edin.
Timer koymaya başlamışlar. (:D)

Galiba şu dünyada hem Premium kullanıp hem de Adguard açık tutan tek psikopat benim. Premium kullananlara tepki gösterip kullanmama laf edecek arkadaşlar, ben Music için kullanıyorum ve halen öğrenci indiriminden faydalanabiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı