Google.com'da Gizlilik Hatası Sorunu

Fantastik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar, eklerde de gözüktüğü gibi google.com'un hiçbir servisine ulaşamıyorum ancak elimle ".tr" uzantısı eklersem giriş yapabiliyorum siteye. Google Chrome ve Opera üzerinden de denedim hiçbir fark yok. Virüs olabilir diye taratmadığım program kalmadı; Windows Defender, Nod32, Kaspersky ancak sorun hala devam ediyor. Vpn açarsam bir sıkıntı kalmıyor ancak ilginç bir şekilde. Modemi resetlemeyi ve modem dns'i değiştirmeyi denedim ancak sonuç aynı. Aynı modeme bağlı farklı cihazlarda bu sorunu yaşamıyorum. Ek olarak Google Chrome üzerinden "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" ibaresini gördüm ancak ben bireysel kullanıcıyım.

Ek düzenleme: Şimdi Bitdefender kurarken de şöyle bir hatayla karşılaştım. Ancak zaman ve bölge otomatik olarak algılaması açık.
Screenshot_5.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    9,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:
Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?
Vpn ile bağlanıp bitdefender ile tam tarama yaptırdım ek olarak konudaki diğer servislerle de tarama yaptırdım artık virüs olduğunu sanmıyorum gerçekten elli tane virüs programı değiştirmekten yoruldum. Ancak çözer diyorsanız bi deniyim
Şuanda aynı sorundan muzdaripim.
Neyden sonra başladığını tahmin edebiliyor musunuz? Ben neden kaynaklandığını bile bilmiyorum bir anda başladı.

Tarih ve saatin güncel olduğundan emin olun. Bilgisayardaki saat ayarının yanlış olması da sertifika hatalarına yol açar.

Yeni konular

Geri
Yukarı