Çözüldü Sürekli gizlilik hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

desısrey

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba PC'ye yeni format attım, her şeyi güncelledim ve sürekli iki tane hata alıyorum Chrome'da ve Explorer'da.

bu siteye ulaşılamıyor​

Ve.

bağlantınız gizli değil​

Sorunu çözemedim bir türlü yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Türkiye'nin saat dilimi gmt +3'dür. Birkaç yıldır "yaz saati" uygulamasını insanların kafası karıştığı gerekçesiyle kullanmıyoruz. Eğer tam ayarlamadıysanız bir saat kaymış olabilir. Tarih-saat ayarlarından bölgeyi gmt +3 olan bir bölgeye alıp ve aynı ekrandan "gün ışığına uygun olacak şekilde ayarla" ayarını kapatıp deneyin.

Saat ayarını formattan sonra yaptım +3 Bağdat.

Windows 7 de Chrome oluyordu. Başka bir tarayıcı deneseniz.

Uzun zamandır Chrome'un yan versiyonu Brave kullanıyorum, formattan önce de PC Windows 7'ydi.
Sorunu çözdüm arkadaşlar, Brave ve Explorer'da aynı hatayı veriyordu Mozilla ile denedim sorun ortadan kalktı. Herkese teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba PC'ye yeni format attım, her şeyi güncelledim ve sürekli iki tane hata alıyorum Chrome'da ve Explorer'da.

bu siteye ulaşılamıyor​

Ve.

bağlantınız gizli değil​

Sorunu çözemedim bir türlü yardımcı olabilecek var mı?
Hocam ya tarih ve saat doğru değil ya da işletim sisteminiz eski.

Türkiye'nin saat dilimi GMT +3'dür. Birkaç yıldır "yaz saati" uygulamasını insanların kafası karıştığı gerekçesiyle kullanmıyoruz. Eğer tam ayarlamadıysanız bir saat kaymış olabilir. Tarih-saat ayarlarından bölgeyi GMT +3 olan bir bölgeye alıp ve aynı ekrandan "Gün ışığına uygun olacak şekilde ayarla" ayarını kapatıp deneyin.

Türkiye'nin saat dilimi gmt +3'dür. Birkaç yıldır "yaz saati" uygulamasını insanların kafası karıştığı gerekçesiyle kullanmıyoruz. Eğer tam ayarlamadıysanız bir saat kaymış olabilir. Tarih-saat ayarlarından bölgeyi gmt +3 olan bir bölgeye alıp ve aynı ekrandan "gün ışığına uygun olacak şekilde ayarla" ayarını kapatıp deneyin.

Saat ayarını formattan sonra yaptım +3 Bağdat.

Windows 7 de Chrome oluyordu. Başka bir tarayıcı deneseniz.

Uzun zamandır Chrome'un yan versiyonu Brave kullanıyorum, formattan önce de PC Windows 7'ydi.
Sorunu çözdüm arkadaşlar, Brave ve Explorer'da aynı hatayı veriyordu Mozilla ile denedim sorun ortadan kalktı. Herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı