Google Drive büyük boyutlu dosya indirme sorunu

1

129845

Ziyaretçi
Öncelikle herkese selamlar. Benim Google driver ile alakalı büyük bir sorunum var. Google Driver'da 832, 9GB'lık bir verim var, bunların tümünü indirmem gerekti ancak Google Drive tek seferde en fazla 2 GB indiriyor haliyle 832, 9GB'lık bir veriyi 2 GB halinde indirmek aylar sürer en azından 50GB'lık parçalar halinde indirmek istiyorum. Eagleget ve IDM'yi denedim ancak programlar klasörleri algılamıyor. Anlayacağınız çok zor bir durumun içindeyim. Google zaten Türkçe destekte sunmuyor bu konu ile alakalı. Sizin bildiğiniz IE yarar bir yöntem varsa lütfen benimle de paylaşır mısınız? Yardımlarınızı bekliyor olacağım. Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim...

Google Hesap Ayarları'ndaki verilerinizi alın kısmından yapmayı dener misiniz? Muhtemelen günler sürecek çünkü 830 GB az değil.
Google One ekibi peki size destek sunmuyor mu?

Google Hesap Ayarları'ndaki verilerinizi alın kısmından yapmayı dener misiniz? Muhtemelen günler sürecek çünkü 830 GB az değil.
Google One ekibi peki size destek sunmuyor mu?
Maalesef Google One destek ekibi bilgilerini bulamadım. Sadece geri bildirim sekmesi var. Destek için herhangi bir bilgi yok. :((

Drive sayfasını açıp şuraya basın ve açılan sekmede "Destek" yazan yere tıklayın:

msedge_po0w9QHAfB.png
msedge_aQLYuCUdsh.png

Buradan destek alabilirsiniz.

Yardımınız için çok teşekkür ederim öncelikle ama göstermiş olduğunuz destek Google One ait. Google Drive değil maalesef. Ben Google Driver'dan aynı yere tıklıyorum ama öyle bir ekran gelmiyor. Planlar ve fiyat bilgileri geliyor sadece :(
Drive sayfasını açıp şuraya basın ve açılan sekmede "Destek" yazan yere tıklayın:

Eki Görüntüle 773497 Eki Görüntüle 773498

Buradan destek alabilirsiniz.
Yardımınız için çok teşekkür ederim öncelikle ama göstermiş olduğunuz destek Google One ait. Google Drive değil maalesef. Ben Google Driver'dan aynı yere tıklıyorum ama öyle bir ekran gelmiyor. Planlar ve fiyat bilgileri geliyor sadece

Ücretli paket kullanıyorsanız elbette size destek sunacaklardır.
JDownloader ile belki indirebilirsiniz. Hiç denemedim Google Drive'dan içerik indirmeyi ama olabilir belki. Yarın deneyip sonucu yazarım.

JDownloader ile belki indirebilirsiniz. Hiç denemedim Google Drive'dan içerik indirmeyi ama olabilir belki. Yarın deneyip sonucu yazarım.
Deneme sonucunuzu bekliyor olacağım, çok teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.
Bugün Google ile nihayet telefon ile görüşebildim ve bana dedikleri açık açık şuydu. Google özellikle G-Suite hesaplarında müşteri kaybetmemek hatta zorla tutmak için bu 2GB'lık kotayı koymuş ve verileri başka hesaba aktarma şansıda tanımıyormuş. Yani resmen bana her ay ödemeni yapmak zorundasın vazgeçemezsin yoksa verilerin ve diğer tüm bilgilerini kaybedersin diyorlar. Bir daha asla google ile çalışmam Yandex veya Outlook ile çalışırım daha iyi pahalılar Google göre ama olsun en azından bir sınır koymuyorlarmış ve aktarmak çok daha basitmiş. Resmen tehdit ederek müşteri tutuyorlar. Tabi bana yardımcı olan temsilciye çok teşekkür ederim. Sonuçta o bir çalışan ama Google kadar zorba bir platform yokmuş bunu anladım hemde bedelini ağır ödeyerek. Veriler için kalmak zorundayım ama yinede 1 yıl sürse bile verileri indirip kurtulacağım. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneme sonucunuzu bekliyor olacağım, çok teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.
Sanırım işe yarıyor JDownloader.
  • Öncelikle indirmek istediklerinizi tek bir klasöre alın.
  • Daha sonra klasöre sağ tıklayıp bağlantıyı alın.
  • Bağlantıyı alırken herkese açık olması seçeneğini seçin.
  • Bağlantıyı kopyalayıp JDownloader içerisine yapıştırın.
Öncelikle bir deneme yapmak için küçük bir klasörü deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı