Google Drive nedir ve ne işe yarar?

Yalnızca depolama işini görür. Yazı veya resim dosyası yedeklersen onları direkt üzerinden açabilirsin. Fakat büyük boyutlu dosyaları bilgisayar veya telefonuna tekrardan indirmen gerekir. Arşivci değilseniz 15 GB Free olanı yeterli gelecektir, satın almanıza (ihtiyacınıza göre) gerek olmayabilir.

Teşekkür ederim. 2TB Google One kullanıyorum. Arkadaş "indirirken alan gitmesin istiyorsan kullanabilirsin" tarzında bir şey söylemiş. Acaba yanlış mı kullanıyorum diye düşündüm. Yani Google One olarak PC üzerinde ekstra bir alana indirme yapılamıyor?

Teşekkür ederim. 2TB Google One kullanıyorum. Arkadaş "indirirken alan gitmesin istiyorsan kullanabilirsin" tarzında bir şey söylemiş. Acaba yanlış mı kullanıyorum diye düşündüm. Yani Google One olarak PC üzerinde ekstra bir alana indirme yapılamıyor?

Büyük ihtimal arşivlediği veya indirdiği ve silmek istemediği dosyaları orada saklayabilirsin demek istemiştir. Hızlıca cevap vermek bazen yanlış cümlelere sebep olabiliyor :)
Eğer yukarıda yazdığını dediyse gerçekten ben de nasıl kullanıyor diye merak ederim. Bizi aydınlatırsa güzel olur.

Büyük ihtimal arşivlediği veya indirdiği ve silmek istemediği dosyaları orada saklayabilirsin demek istemiştir. Hızlıca cevap vermek bazen yanlış cümlelere sebep olabiliyor :)
Eğer yukarıda yazdığını dediyse gerçekten ben de nasıl kullanıyor diye merak ederim. Bizi aydınlatırsa güzel olur.

1 senedir kullandığım hizmet konusunda beni şüpheye düşürmeyi başardı :D muhtemelen sizin dediğiniz gibi sürekli kullanmadığı dosyaları depolamayı kastetmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı